Edeenci08

Regisztráció dátuma: 2014. május 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 9.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Katy Perry's Mad Potion EDP

Katy Perry's Mad Potion EDP
2016. január 18.

Nem szokásom lehúzni a termékeket, de ez számomra maga a megtestesült negatívum. A csuklómra fújtam a mintából, azonnal megfájdult a fejem tőle. Édes, émelyítő, olcsónak ható SZAG. A környezetemben lévők is azt mondták, hogy "bocsi, de ez borzasztó". A tartóssága viszont alapvetően dícséretes lenne, persze Murphy, hogy pont a büdöset hiába próbáltam lesúrolni magamról.. :( A kabátomon napokig érződött, de szerencsére megszabadultam tőle. Akkora hype vette körül, őszintén, sokkal nagyobb durranást vártam.

Eveline Cosmetics Extra Soft Bio Regeneráló Ajakápoló Szérum

Eveline Cosmetics Extra Soft Bio Regeneráló Ajakápoló Szérum
2014. október 21.

Én is beleestem a keserű csapdába.. Megvettem, és örültem mint majom a farkának, mert esetemben már csak 220 Ft volt. Amúgy is nagy ajakbalzsam-felhalmozó vagyok. Kibontottam, és imádtam az alapos higiénikus csomagolást, isteni illata volt és gyönyörűen csillog (pedig ez csak a classic). És teljes 10 másodperc alatt lefagyott a vigyor az arcomról.. Borzasztó az íze.. Nem tudom h mit kéne teljesítenie ahhoz, hogy egyáltalán újra kenjem.. Elképzeltem, h így puszilom meg a szerelmemet.. Szegénykém.. Ez az íz, ez egy igazi büntetés.. Ha ezt a pénzt egy hajléktalan poharába tettem volna, jobban járt volna az egész világ..

Bepanthen Plus Krém

Bepanthen Plus Krém
2014. augusztus 26.

Tetoválásra első osztályú, 1000x jobb mint az Alsol, pedig azt is szerettem.. Ezidáig :) Már újravettem a Bepanthent, még EP kártyára is lehet.. És nem csak hogy nagyon szépen gyógyítja a sebet, de a viszkető érzést is lényegesen csökkenti.