Edina1015

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal
2017. november 18.

A ricinus csodát művel a szempillámmal, klassz olaj, a hajamra viszont a nehéz állaga miatt nem szeretem. Ezért a kiszerelésért viszont odáig vagyok. Úgy két órát hagytam fent fólia és törölköző alatt, natúr samponnal könnyedén kimostam, és a száraz hajvégeimet újraélesztette! Kedvencemmé vált első használat után.

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás
2017. október 9.

Kivételesen fáj a szívem, amiért valóban betartja, amit ígér. A simaság viszont nem túl előnyös az enyhén hullamás hajamnak. Szépen kiegyenesíti a tincseimet. Ezért nem vonhatok le pontot, mert valóban táplál és finom az illata. Kipróbáltam mosás előtt száraz hajon, fóliába és törölközőbe csavarva fél óráig és úgy is szuperjó az eredmény.

Armonia Natural Biotin Sampon

Armonia Natural Biotin Sampon
2017. október 2.

Vékonyszálú hajam van, ebből kifolyólag sérülékenyebb, ezért mindig ügyelek az ápolására. Felfigyeltem egy lósampon hirdetésre, ami turbo hajnövekedést ígért. Felcsillant a szemem. A lósampon nem volt raktáron, így emellett döntöttem. Professzionális sampont használok, de korábban már használtam biot és akkor bevált.
Kellemes vele hajat mosni, kevés elég belőle, a 400 ml sokáig elég lesz. Így ebben a kiszerelésében nem is drága. Kizárólag a samponnal mostam meg a hajam, hogy megnézzem mit tud. Könnyű volt kibontani, és miután megszárítottam, csak ámultam. Olyan jó tapintású lett, selymes és már erősebbnek érzem :)
Kíváncsi vagyok mit mutat, ha következő alkalommal a csodaszereimet is bevetem... a hajnövesztő hatására még inkább.
Első használat után a kedvencem lett!

UPDATE: Eltelt kettő hónap. Továbbra is a kedvenc samponom, többé nem akarok mást használni! Érezhetően és látványosan erősödött és dúsabb lett a hajam. Hajnövesztő hatása is bizonyított havi 3 centiméterrel, ami nálam kiemelkedő. Csúcsszupersampon!