Edina31

Regisztráció dátuma: 2019. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Micellás Víz Minden Bőrtípusra

Balea Micellás Víz Minden Bőrtípusra
2019. február 2.

Ez előtt a garnieres mici vizet hasznaltam, kipróbálásra vettem és mert olcsó volt. Még jó hogy a kiszerelése sem nagy, mert alig várom hogy elfogyjon. Habzik, túlságosan átissza a vatta, vagy nem is tudom, hasznalat után pedig le kell mossam mert ragadós lesz a bőröm. Nem veszem újra.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. február 2.

Kísérleteztem már más mici vizekkel is, de visszatértem hozzá. Ez a legjobb az összes közül.

Interherb Kollagén & Hyaluronsav Forte Szépségformula

Interherb Kollagén & Hyaluronsav Forte Szépségformula
2019. február 2.

Szülés utáni hajhullásra kerestem vitamint. Erre esett a választásom mert elég jól hangzott a kollagén és a hyaluronsav tartalom. A hajamon még nem vettem észre a változást, (2 hete szedem) de a bőröm nagyon szuper lett tőle! Zuhanyzás közben vettem észre egyik napról a másikra hogy waaooo de selymes! Született szárazbőrű vagyok, életem során rengeteg testápolót használtam már, mióta ezt szedem elég csak hetente 1x bekennem magam, de azt már csak inkabb a kényesztetés miatt. Nem mindegy hogy mindennap kell- e pepecselni a kencékkel, vagy elég amikor kedved tartja. Nagyon bejött ez a kapszula, tartani fogom a kúrát 3 hónapig, aztán ősszel megint csinálok egyet!