Edina313

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Katy Perry's Indi EDP

Katy Perry's Indi EDP
2017. október 4.

Hát sajnos ez nagyon betalált nálam, pedig esküszöm, utálom a pézsmàt, de ebben annyira szép krémes, gyönyörű! Rajtam is kicsit kókusztejes beütèse van először, és aztán átmegy egy nagyon elegáns hatású, már nem túl tömény szilvás süti illatba.

Valentino Valentina Blush

Valentino Valentina Blush
2017. augusztus 8.

Meg kell mondjam őszintén, engem ez az új nyári kedvenc Valentina, nagyon megtáncoltatott. Valami elképesztően szuper, és brutálisan jól bírja a hőséget is. Nagyon-nagyon tetszik. Az összetevőibe szerelmes vagyok. Sajnos nem próbáltam még a Prada Candy Gloss-t, azt mondjátok, az hasonlít rá legjobban. Rajtam eddig semmi sem volt tartós melegben, erre a nyárra viszont több nagyágyút is találtam, amit jövőre be fogok vetni. Ez lesz az egyik, ha kibírja a pénztárcám. Nagyon édesszájú lettem!! Én egyszerűsége ellenére is imádom.

Dior Poison Girl

Dior Poison Girl
2017. augusztus 8.

Nagyon régóta tesztelgetem Dior-ék új édességeit, és őszintén szólva annyira vártam már, hogy egy végre az enyém legyen.
Koromnál fogva lehet, hogy nem őt kellene választanom, de rajtam ez az illat egyszerűen tökéletes. Édes vaníliás, mandulás sütemény. Anyukámon annyira szép az Addict, és olyan erőteljes, hogy azt hittem beleőrülök a sárga irigységbe, hogy ilyen viszonya van egy parfümmel. Erre tessék, nekem ő lett a nagy ő. A fejemben mindig megvolt valahogy, hogy ilyesmit szeretnék, és nagyon hasonlít is másik nagy téli kedvencemre a Kenzo Amour-ra. Tartósságában, édességeben, és finomságában is nagyon közelít hozzá, de ebben nagyobb a kontraszt, az édes és a keserű egyensúlya nagyon érdekessé teszi. A Kenzo-nak viszont a rétegei csodálatosak, mintha finom leplekből állna össze egy ruha. A Dior valahogy nem ennyire sokrétű, és változékony, de kétségtelenül nagyon meggyőző. Nálam csillagos ötös, őszre-télre betárazva!