EdinaEdina55

Regisztráció dátuma: 2018. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dermaflora Argan Oil Gél Stift

Dermaflora Argan Oil Gél Stift
2020. február 4.

2 hónapja használom és féltem a vélemények miatt de a dm-ben nagyon viszik gondoltam ez meggyőző lehet. Keveset kell belőle tenni mert akkor hagyhat nyomot, az illata nem változott rosszá pár óra után . Az aluminiumos deo után is volt kicsi szag sport után így ez nem zavar ennél ha kb 8 órája fent van már szerintem az teljesen normális dolog. Nekem tetszik az illata , kellemes. Megnyugtató , hogy minden mentes.Sokáig elég egy tubus, nekem 2 hónapig pedig minden reggel használom. Megérdemli az 5 csillagot. Újra veszem.

Colgate Total Advanced Whitening Fogkrém

Colgate Total Advanced Whitening Fogkrém
2019. december 16.

Évek óta használom, néha meglátok valami mást mint most az Oral B új fogkrémjét , ami jó is nagyon, de mindig vissza kell térnem a jó öreg Colgate Total Whitening-re. Egész egyszerűen ettől látom a fogamat a legfehérebbnek. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. A többi dolgát is elvégzi de nagyon tud fehéríteni. Szeretem és megérdemli az 5 csillagot.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Hajpakolás

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Hajpakolás
2019. december 5.

A leírt pozitív vélemények alapján választottam ezt a hajpakolást és nem bántam meg. Egy dolgot akartam tesztelni mi a jobb hajmosás előtt felvinni a maszkot száraz hajra vagy hajmosás után még kicsit nedves hajra. Hajmosás után amúgy sem szeretek még 30 - 40 percet várni a pakolással majd újra lemosni és szárítani a hajat ezért is vittem fel előtte száraz hajra. Göndör a hajam de ki tudtam a krémmel bontani. 25 percig hagytam rajta majd a zuhany alatt kétszer megmostam a hajam, a szokásos balzsam és utána a szárítás. Nagyon szép puha lett a hajam tőle. Az illata nekem is nagyon tetszik, isteni. Megérdemli az 5 csillagot.