EdinaSzJ

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MosóMami 100% Finomítatlan Sheavaj

MosóMami 100% Finomítatlan Sheavaj
2016. január 8.

Pár napja használom, de szemmel látható az eredménye. A kezeim puhábbak és szebbek, a szél már nem árthat nekik. Az arcomról a pattanások kezdenek eltűnni, de lehet csak káprázik a szemem. (Majd jövök később még véleményezni) A számon azonban nem vált még be, a cserepek ugyanúgy megjelennek, de a feszülést eloszlatja. (Talán többször kellene naponta használnom, majd kipróbálom úgy is) Az állaga jó, gyorsan kenhetővé válik, nagyon keveset kell belőle használni. Elég drágának tűnt, de olyan sok jót hallottam a shea vajról, h gondoltam kipróbálom. A 1,5 éves lányom arcát is bekentem vele a nagy szánkózás után, a második alkalommal már több eszem volt, mert előtte is...szóval 1 nap alatt rendbe tette a kicsit kiszáradt arcát. Eddig elégedett vagyok vele.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2016. január 8.

Igen, tudom, hogy mindenféle dolog van benne... de nálam ez csodaszer kategória. Szörnyű volt az életem, míg rá nem találtam. Azóta vannak színes ruháim, nem félek felemelni a kezem, ha arra van szükség, nem félek közel ülni másokhoz és azóta nem éreztem magam kellemetlenül társaságban. Úgyhogy nekem ez (sok évnyi kínlódás után) CSODA.

Garnier Mineral Clean Sensation Deo Spray

Garnier Mineral Clean Sensation Deo Spray
2016. január 8.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. A garnier mineral izzadásgátlói eddig nálam (vörös haj, fehér bőr, izzadásra ...a hajlamos enyhe kifejezés) mindent vernek. Számomra a legjobb a piacon. Az illata ennek a dezodornak tetszik a legjobban, az árával is ki vagyok békülve.