Edinkaa

Regisztráció dátuma: 2016. október 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Christina Aguilera by Night

Christina Aguilera by Night
2018. június 4.

Annyira nehezen találok jó parfümöt, ami nekem úgy igazán tetszik, pedig már végig próbáltam a népszerű drága parfümöket is, azt hiszem nálam ez a parfüm nyert eddig a leginkább. Tartós, az illata nagyon tetszik, és még az ára sem annyira durva, főleg, ha az ember tesztert rendel belőle. Akiknek nagyon bejött ez az illat, azoknak a véleményére kíváncsi lennék, hogy melyek azok a parfümök, amik emellett felkerültek a toplistára?! Hátha találnék köztük olyat, ami tényleg elvarázsol engem is.

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up
2018. június 4.

Én már régóta használom, és engem abszolút meggyőzött. Elég problémás az arcbőröm, ha nagyobb fedésre vágyom, akkor a L'Oréal - True match alapozóval együtt használom, bár ilyenkor hamar elkezd fényleni az arcom (ez inkább az alapozó "hibája"). Kisebb fedés esetén van amikor a saját márkás CV-s BB krémmel használom, na szerintem ők együtt jobbak, ezzel a kombinációval nem fénylik annyira az arcom. Az ára egyenesen verhetetlen, nekem a pattanásaimat is visszaszorította, illetve amit ígér, azt tartja is. Számomra szuper termék! :)

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)
2018. június 4.

Mindig megfogadom, hogy nem festem többet be a hajam, de valahogy mindig elcsábulok. Hát így történt ez legutóbb is, aztán újra elővettem a c-vitaminos hajpakolást. Hajhossztól függően 2-3 kanál aszkorbinsav, 2-3 kanál kókuszolaj, 1dl bármilyen sampon, 1 tk szódabikarbóna (ez igazából térfogatnövelőnek jó, ettől megszokott emelkedni az összekevert kence, illetve ez is rásegít a hajfesték eltávolításához). Ezt kenem fel, picit vízzel rásegítek, hogy jó habos legyen és mindenhová jusson, így átdörzsölöm, majd befóliázom és kb. 2 órán át rajtahagyom. Szépen koptatja a hajfestéket, bár legutóbb nekem kellett vagy 3 alkalom mire sikerült pár árnyalatot koptatni, de egyébként nagyon elégedett vagyok, mindig ez ment meg, ha le kell szedni a hajamról a festéket, mert túl sötét lesz, vagy nem tetszik.