Edit68

Regisztráció dátuma: 2018. január 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. január 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Wake Up Balm

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Wake Up Balm
2018. november 4.

Ennyi pénzért biztosan nem veszem újra. Smink alapnak kevés, smink helyett nulla. Egy plusz krém, talán egy kis strobing hatást nyújthat. A rutinba felesleges plusz termék számomra.

Bio-Oil

Bio-Oil
2018. november 4.

Szerettem volna szeretni. Sajnos rozaceámat belobbantotta, túl sok natúr összetevője és parfüm tartalma miatt. Továbbadtam lányomnak, akinél szépen teljesít. Csak 3 csillagot kap, mivel a termék leírásában érzékeny bőrre is ajánlják.

Estée Lauder Invisible Fluid Makeup Alapozó

Estée Lauder Invisible Fluid Makeup Alapozó
2018. november 4.

Impulzus vásárlás volt a Müllerben. Van már DW stay in place normál, light, nude fresh kollekcióm, de egyik sem igazán tökéletes számomra. Fedjen, mégse látszódjon, szép bőr hatás, egész nap bírja, ne legyen benne alkohol és parfüm, ezeket a tulajdonságokat keresem. Amikor feltettem és belenéztem a tükörbe, azt gondoltam: Megvagy végre!! Már csak a színt kellene tökéletesíteni, a DW 2N1, Light 2.0 megfelelnek számomra, ebből viszont 2WN1 vagy 2CN1 felelhet meg a neten található segédlet szerint. Sajnos a 2CN1-et nem tudom kipróbálni, nem sikerül beszereznem. Már nem gyártják (kár!) és itt-ott elvétve gyér színválasztékban van, pedig télen ez jobb lehetne.
Ha valaki tud valahol ajánlani, szívesen veszem.
Hozzátartozik még, hogy még tökéletesebb, beájulós eredményt produkál Chanel perfection lumiere velvet, de az alkohol és parfüm tartalma miatt az nem lehet a mindennapi alapozóm. Egyébként a két termék nagyon hasonló.