Edith

Regisztráció dátuma: 2013. február 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Balea Lehúzható Radírozó Arcmaszk Hamamelisszel, Vegyes Bőrre

Balea Lehúzható Radírozó Arcmaszk Hamamelisszel, Vegyes Bőrre
2019. január 22.

Nem tudom milyen allergén anyag volt benne de 15 perc után lehúztam és már piros volt az arcom. Másnapra meg apró csalánkiütéses lettem. Először és utoljára vettem.

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2017. december 30.

Mivel a mostani arckrémem az utolsókat rúgta és jó volt a marketingje ennek a krémnek, valami kis "luxust" szerettem volna adni az arcomnak.
Két nap után (két használat) a homlokom egy részén nem pattanásos lettem, ahogy páran írták, hanem allergiás vízhólyag szerű kiütések jöttek ki. Mivel semmi más új terméket nem használtam csak ezt így valószínű ez a ludas, csak nem tudom melyik összetevője.

Most megvárom a gyógyulást, aztán újra próbálom a krémet és FRISSÍTEM a véleményt, amint valóban kiderül, hogy ettől volt az allergiás kiütés.
Nagyon sajnálom, mert alig vártam, hogy pozitív dolgokat írhassak róla :(

Balea Anti-Transpirant 5in1 Protection Golyós Deo

Balea Anti-Transpirant 5in1 Protection Golyós Deo
2017. augusztus 7.

Eddig Nivea fúlyós deót használtam. Legútóbb annak is egy másik fajtáját választottam, ami teljesen kikezdte a hónapjamat, nagyon durván hámlottam tőle. Ekkor döntöttem úgy hogy veszek egy kenős deót, annak ellenére, hogy utálom a lassú száradásukat.
A 3 napos 40 fokos hőségben tökéletesen helytállt! Nem hogy nem voltam izzadság szagú, de még csak nem is izzadt a hónom, holott minden máshonnan ömlött a víz rólam. Az izzadásgátló hatékonysága engem meggyőzött, aránylag hamar megszáradt és száradás után illatmentes volt, ami nálam előny volt. Ha még a fehér és sárga foltok is elkerülnek, ahogy ígéri, akkor ez egy tökéletes választás lesz az alumíniumsó ellenére is. Szóval majd update-elek ha már hosszabbtávú tapasztalatom lesz vele.

1 MÁRKA