Eer

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2018. szeptember 21.

Évekig meg voltam győződve róla, hogy mindegy, milyen spirált használsz, az ugyi csak a saját pillákat festi be. Aztán kiprobáltam a sexy pulp-ot :D szinte minden nap megkérdezik, hogy ez a saját szempillám-e, göndörítem-e, és ez még mindig AZ A szempillaspirál?? Végig probáltam az összes lancome hypnose spirált, és meg sem közelítik ezt a Sexy Pulpot! (Egyébként tényleg hosszú és ívelt szempilláim vannak)

Andalou Naturals Age Defying Blossom + Leaf Toning Refresher

Andalou Naturals Age Defying Blossom + Leaf Toning Refresher
2018. szeptember 21.

Nagyon jó kis toner, citrusos illattal, nem irritál, alkoholmentes, valoban frissíti a bört. Spray-s kiszerelés igy közvetlenül arcra is fújható, én lemosás után ebből fújok vattapamacsra, és áttörlöm vele az arcom.

Andalou Naturals Super Goji Peptide Perfecting Cream

Andalou Naturals Super Goji Peptide Perfecting Cream
2018. szeptember 21.

1 éve használom, már ujra vettem, nagyon szeretem ezt a kis krémet. Hosszú kutakodás után az összetevő lista miatt vettem meg. Egy "mindenmentes" antioxidánsos krémet kerestem, amit jó szivvel kenek minden nap az arcomra. Anti aging krémként hirdeti magat, erről ugye nem lehet nyilatkozni, de összetevök alapján csak jót tesz :) enyhe természetes-gyümölcsös illata van, hamar beszivodik nagyobb adag is, nincs utána kukacosodás vagy zsíros érzés, sminkelni egyből lehet rá.