Eeve

Regisztráció dátuma: 2017. május 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)
2017. május 15.

A termékcsalád többi tagjával használom elsősorban éjszakára, de időnként ha szükségét érzem nappalra a lotion mellett. Kifejezetten jól beszívódik (én a tonikját és szérumot is használok előtte), a lotionnál, nem érzem, hogy elnehezítené a bőröm és nem hagy zsíros érzetet, ami nekem nagyon fontos. Vásárlás előtt sok olyan hozzászólást láttam, ahol zsírosabb bőrre soknak érezték, inkább száraz/normál bőrre való, de megvettem és örülök neki nagyon. Nem nagy tubus, de nagyon kevés is elég belőle. Szép puha bőrt eredményez, nem irritál és a többi termékkel együtt tökéletesen működik, erősítik egymás hatását. Együtt használva a Benton termékeket, nagyon sokat javult a bőrképem.

Benton Snail Bee High Content Mask Pack (régi)

Benton Snail Bee High Content Mask Pack (régi)
2017. május 15.

Imádom :) Nagyon szépen feltölti, tömörebbé, puhává és simává varázsolja a bőröm. A maradék, ami tasakban marad, a nyakra és dekoltázsra pont tökéletes. Nagyon szépen helyreteszi a bőröm, az esetleg szárazabb részeket eltünteti, a gyulladt bőrt nyugtatja, a pattanások halványodnak. Én hetente egyszer használom, igazi kényeztető csoda nekem.

Dove Original Deo Stift

Dove Original Deo Stift
2017. május 14.

Nem is emlékszem már, hogy mióta használom imádom. Voltak próbálkozások más dezodorokkal, de mindig megbántam és utólag nem is értettem, hogy miért akarok mást, ha ez tökéletesen teljesít. Csak ez volt, ami nem hagyott cserben egyszer sem, nem irritál, hatásos, egész nap teljesít és az illata is kellemes, szolid.