eeyorehoney

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Round Body Brush Testkefe

The Body Shop Round Body Brush Testkefe

Pozitívumok:
Vérkeringés javítonak vettem, fürdés előtt szoktam használni eltávolítani az elhalt hámsejteket, kellemes érzés.
A sötre erőssége pont megfelelő.

Negatívumok:
A fürdszobában tároltam, és sajnos a párát egyáltalán nem bírja. De nagyon nem. Elkezdett felpöndörödni, 4 részen eltört a felső része. Kihoztam onnan, még egy kicsit pöndörödött, de azóta megállt, és így is használható.
A másik gondom, hogy csomagolás nélkül árulják, a boltban sokan összefogdossák. Mivel nem bírja a nedvességet, nem nagyon tisztítható.
Emiatt sajnos csak 3*, nagyon kényes termék.

Biola Bio Birs-Jázminpakócás Arckrém

Biola Bio Birs-Jázminpakócás Arckrém
2017. április 28.

Télen és ősszel szoktam ezt a krémet használni, nyáron pedig a bíborkásat. Télen jól esik ez a nehezebb krém, számomra megfelelően hidratál.
Ahhoz, hogy tovább kitartson, rózsavízzel fújom le az arcom előtte, a nedves arcon jobban elterül így a krém, és a rózsavíz is puhítja és nyugtatja az arcot.
Jelentős javulást értem el vele, sokkal kevesebb már a pattanásom.
(ha kifogyott, hozzá lehet jutni a megmaradt krémhez, csak le kell picit kaparni a matricát, és akkor lecsavarható a teteje ;-) )

Biola Bio Bíborka Arcápoló Gél

Biola Bio Bíborka Arcápoló Gél
2017. április 28.

Nyáron ezt a krémet használom, mert annyira könnyed, hogy nem is érezni, hogy hidratáló van az arcomon. Természetesen megszünteti a feszülést, ami arcmosás után szokott keletkezni, és a pattanásaim sem gyulladnak be, kevésbé pirosak.
Az illatát imádom, nagyon kellemes.
Kombózni szoktam, mielőtt felkenem, rózsavízzel fújom le az arcom, a nedves arcon jobban elterülnek a krémek, és a rózsavíz is puhítja az arcot.
Jelentős javulást értem el vele, sokkal kevesebb már a pattanásom.
Újra meg fogom venni.