egerszegiadrienn

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

dr. Organic Snail Gel Csigagél Krém

dr. Organic Snail Gel Csigagél Krém
2015. július 26.

Egyike voltam a szerencséseknek, akik teszelésre kapták a krémet. Már egy hónapja használom úgyhogy kialakult bennem egy vélemény a krémről. Nem is rossz vélemény :) Az összetevők is szépek. Az arcom eléggé problémás és zsíros. Előtte a Paula's choise termékekkel próbálkoztam, de ez a krém nekem jobban bevált. Egyszerű a használat, megtisztított arcbőrre kell felvinni. Az en arcom nagyon szereti, hamar be is issza a bőröm. Az illatát is kedvelem :) Úgy vettem észre, hogy a használata után a bőröm egyenletesebb lett, kevésbé zsírosodik és a pattanások száma is minimálisra csökkent. Az apróbb ráncok is halványultak. Amióta a krémet használom nem volt nagy fájdalomas pattanás az arcomon. Sőt sokkal bátrabban merészkedtem emberek közé minimális fedéssel vagy anélkül! Eddig nem nagyon volt szerencsém a Dr. Organic termékekhez, de most már bátran beruházok a termékeire. És még egy pozitívum : sokáig elég a krém! Köszönöm a lehetőséget Dr. Organic és Krémmánia!

Balea Urea Kézkrém (régi)

Balea Urea Kézkrém (régi)
2014. november 1.

Olcsó és jó :) Nekem szépen rendbe hozta az erősen kiszáradt kezeimet. Hamar beszívodík, nem hagy zsíros érzetet. Az illatával sincs gondom.

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof
2014. november 1.

Nem rossz termék, de ezzel együtt nem is pótolhatatlan :) A vízállóságát nem tapasztaltam. Előnye, hogy nem törik össze a púder és szeretem a csomagolását is! A színével sincs gondom, mivel világos a bőröm. Viszont hamar átfényesedik az arcom, bár ez az általam eddig kipróbált összes púderre jellemző volt :D