ElenorSmith

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Estée Lauder Pleasures EDP

Estée Lauder Pleasures EDP
2021. augusztus 30.

A világból ki lehet szegénnyel kergetni. Nagyon virágos, nagyon tömény, nagyon fejfájdító. A tartóssága és a minősége előtt emelem kalapom és letérdelek, csak mentsen meg valaki, ha szembe jön :D

Adidas Get Ready EDT

Adidas Get Ready EDT
2021. augusztus 30.

Nagy kedvencem a fruity rhythm társával együtt szaladgálós, nagyon pörgős hétköznapokra, kiránduláskora, fesztivál szezon idején. Belőle is mindig van kéznél egy üveggel. Jó pár éve stabilan a kis gyűjteményem szerves része. Nagyon szeretem! Tőlem megkapja az 5 csillagot :)

Adidas Fruity Rhythm EDT

Adidas Fruity Rhythm EDT
2021. augusztus 30.

Sokadik üveggel veszem újra, mégsem unalmas. Pár évvel ezelőtt egy tavaszi leárazáson szereztem be az első üveget belőle, azóta állandó darabja a kis gyűjteményemnek. A kirándulások illata. A tavaszi pattanjunk a biciklire és úgy menjünk egyetemre, később dolgozni érzést hozza vissza. A pörgős hétköznapokat lengi be, mikor csak hozzá ,és esetleg a get ready tesójához van csak kedvem. A fesztiválok illata, mikor valami finom fújci mégis csak kell, de sajnálnám ha a nagy bulizás közepette elveszne valamelyik féltve őrzött nagy kedvenc. Igazán finom illat. Mindig újra vevős nálam. Megérdemli az 5 csillagot. Ár-érték arányban nagyon jól muzsikál.