Elisaday

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Montale Soleil De Capri

Montale Soleil De Capri
2021. február 27.

Ha mindenáron a Light Bluehoz akarjuk hasonlítani, akkor igen, hasonló típusú illatok. De amíg a Light Blue egy Mercedes 190, addig a Soleil de Capri egy Maybach. Krémesebb, puhább, mint mikor egy limeos sütit eszel egy tengerparti kis kávézóban, fehér ruhában, vakít a nap és a nyári bőröd illata, elvegyül a süti illatával. Szabadság illat. Montale-os, ez elvitathatatlan. Lerobbanthatatlanul tartós, beleolvad a bőrbe és egyáltalán nem punnyad meg melegben sem a bőrön, ami szerintem nyári illatoknál elég gyakran előfordul, ezért nem is szeretem őket. De a Capri kivétel. Késő este is ugyanolyan finom, mint mikor kifújom. Én imádom!

Nobea Festive 3D Effect Mascara

Nobea Festive 3D Effect Mascara
2020. szeptember 1.

Én is a Notinon találtam. Megtetszett a keféje, gondoltam, kipróbálom. Sajnos én nem vagyok tőle elájulva. A kefe valóban nagyon jó. Viszont én egyáltalán nem éreztem a nagy badabumm érzést, mikor felkentem. Első festésnél alig látszik, a másodiknál egy fokkal jobb. De se elég feketének nem érzem, se nem hosszabbít, se nem volumenizál úgy, ahogy vártam. Pedig elég sűrű és hosszú pilláim vannak alapjáraton. A harmadik rétegnél lesz látványosabb, viszont addigra megszárad annyira, hogy már nehezebb szépen kenni és csomósabb lesz. Az alsó szempilláimnál éreztem inkább, hogy látványos, de sajnos pár óra múlva elkezd potyogni, tehát alulra nem ajánlom felkenni. Nagyon könnyű eltávolítani, de szerintem sajnos emiatt nem is tartós. 3,5 csillagot adnék, de a jó keféje miatt kap egy 4-est.

Isana Professional Traumhaft Lang Hajbalzsam

Isana Professional Traumhaft Lang Hajbalzsam
2020. július 19.

A legjobb balzsam, amit valaha próbáltam! Úgy voltam vele, hogy kiprobálom, de csodát nem vártam. Hosszú a hajam, párás időben vattacukorrá tud válni. Amit lehetett, mindent kipróbáltam az antifrizz hatás érdekében. Az egészen drága termékektől elkezdve a DM saját márkás. De semmi nem vált így be, mint ez a balzsam. Könnyen kifésülhető, selymes lesz tőle a haj. Nem nehezítit el, nem lesz tőle zsíros másnapra. Tökéletes sima lesz egész nap, nincsenek vattapamacsok, nincs őrült professzor fej. 10 csillagos. Remélem, soha nem szüntetik meg!