Elisandre

Regisztráció dátuma: 2017. január 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2017. január 18.

Nagyon sok véleményt elolvastam, mire rátaláltam és megvettem, amit egyáltalán nem bánok, sőt..😊 Egyszerűen imádom! A Garnier és társai elbújhatnak mellette. Nem ül bele a pórusaimba, szépen fed, kicsi is elég belőle, lemosása után ápoltnak érzem a bőrőm, nem pedig nyúzottnak. Ha elfogy, biztos, hogy újra veszem.

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2017. január 18.

Szeretem, de valahogy az M Perfect Cover BB társa jobban bevált. A csomagolása gyünyörű, egyszer leejtettem, de szerencsére nem tört el. Szép fedése van, jól hidratál és még fényvédő is van benne. Az összetevői nagyon barátságosak számomra. Az biztos, h a hazai "BB krémek" a nyomába sem érnek. :)

Missha Super Aqua Ultra Waterfull Cream

Missha Super Aqua Ultra Waterfull Cream
2017. január 18.

Az illata kellemes, olyan friss illata van. A tégelye csodaszép és elég sok is van benne, nekem 3 hónapig elég volt, pedig minden nap használtam. A krém állaga nagyon sűrű, jól hidratáló, meglepően könnyen beszívodik és mintha, vmi vékony réteget képezne felvitel után, ami egyáltalán nem zavaró, vagy nehéz érzetű. Zsíros bőrre lehet, h nem a legjobb választás, de aki télre egy jó hidratálót keres, annak mindenképpen ajánlom. Nekem bevált. :)