Elli09

Regisztráció dátuma: 2018. március 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. március 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

The Body Shop Drops of Youth Szemkörnyékápoló Szérum

The Body Shop Drops of Youth Szemkörnyékápoló Szérum
2018. március 7.

Egy igazan termeszetes osszetevokbol allo szemkornyekapolot kerestem,ezert esett a valasztasom erre a termekre.Az elso hasznalat utan ereztem,hogy a fem gorgofejnek koszonhetoen nagyon kellemesen husiti a szem koruli bor erzekeny teruleteit,de kb. ennyi volt a hatasa.Amit aztan vegkepp nem ertek,miert kell egy tisztan novenyi osszetevobol allo termekbe csillamokat rakni. Ettol lesz ragyogo a tekintetem,ahogyan azt a termek igeri ? :) A body shop oldalan van egy velemenyezesi lehetoseg az adott termekeknel,amivel teljesen kulturalt modon eltem is,es leirtam nagyjabol ugyanezt amit ide is.Termeszetesen toroltek a hozzaszolast,csak a pozitiv velemenyeket tartjak meg,nem tartom korrektnek.

Rosacea Care Éjszakai Krém

Rosacea Care Éjszakai Krém
2018. március 7.

Nagy remenyekkel rendeltem meg ezt a kremet, a legnagyobb pirossagom kellos kozepen. Sajnos nem valt be. Van benne egy osszetevo ami nemhogy megnyugtatna,meg irritalja is a boromet. Felkenes utan 10 perccel le kellett mosnom,mert csipett. Lehet,hogy kevesbe erzekeny borueknek bevalik,bar eleve rozaceas borre fejlesztettek ki,ami alapbol erzekeny, sajnos nekem penzkidobas volt. Maradok az Uriage termekeknel. Azoknak nincs ilyen kellemes illatuk,de legalabb hatasosak :)

Mexx Woman

Mexx Woman
2018. március 7.

Szamomra Orok szerelem ez a parfum .Remelem nem szunik meg ,es nem valtoztatnak rajta, mert ezt nagyon eltalaltak. Igazi noies ,megis friss nyari illat. Egy finom huvos koktel a tikkaszto melegben :) Imadom.