ElSofia

Regisztráció dátuma: 2024. január 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2024. január 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó
2024. január 25.

Gél állagú, "tiszta" illatú arclemosó, már sokszor vettem újra. Minden este ezzel tisztítok arcot, és mivel nagyon kevés adag is jól tisztítja az arcomat, egy flakon kb 3-4 hónapig elég. Leszedte a homlokomról a pici mitesszereket, viszont az orromról a barna pórusokat ez sem tudja kitisztítani, azt a radír+maszk kombó szedi ki csak. Viszont mindennapos használatra nagyon szeretem, utána egy laza, gél textúrájú hidratálót megköveteli az arcom, különben száraz lenne a bőröm és feszül.

Revuele Sunprotect Daily Face Cream Oil Control SPF50+

Revuele Sunprotect Daily Face Cream Oil Control SPF50+
2024. január 25.

Nyáron használtam, mert akkor a hosszú órákat napon töltött horvátországi nyaralás során éreztem, hogy azért már kéne valami kifejezetten arcra kifejlesztett fényvédő, és mivel elég új márka volt még akkor, gondoltam kipróbálom. Mondanom sem kell, hogy a "matt" szó ennél a terméknél nem ámítás, és tényleg nem egy fénylő, olajos diszkógömböt csinált a nyáron erősen olajos fejemből, hanem hozta amit ígért és nagyon jó érzés volt az arcomon. Ősszel és télen viszont képtelen vagyok magamra ráerőltetni a fényvédőt, ezért azóta nem használtam. Most tavasszal és nyáron újra elő fogom venni, mert nagyon szerettem tavaly használni.

Tom Tailor Be Mindful EDT

Tom Tailor Be Mindful EDT
2024. január 25.

Kedvenc parfümöm, hiába nem tart sokáig az illata, egyszerűen ez áll hozzám a legközelebb, a kedvenc illatom. Szeretem a csajos, virágos, édes illatokat, így ez tökéletes nekem. Gimiben nagyon sokat használtam, aztán egyetem első két évében egyáltalán nem, így most, hogy újra használom, minden alkalommal, mikor megérzem az illatát olyan emlékeket hoz fel bennem, amiket a gimis korszakomhoz kötök. Elképesztő mennyire meghatározzák az életünket az illatok. :)