Emeren

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2020. február 5.

Én nagyon szeretem az "erősebb" illatú parfümöket. Nagyon sok parfümöt megszagoltam, nagyon sokból illatmintát rendeltem, mert szeretem kipróbálni vásárlás előtt, hogy hogy reagál az illat a bőröm természetes illatával.
Amikor ennek a parfümnek a mintáját magamra fújtam, akkor először tömény eukaliptusz illatot éreztem (én sem értem, hogy ez hogy lehetséges), így nem tetszett. Majd ahogy tettem-vettem (leszáradt az illat) nagyon szuper illata lett. A páromnak nagyon megtetszett. Mielőtt megvásároltam egy teljes üveggel, azelőtt többször is teszteltem, így a következőket szűrtem le (személyes tapasztalat):
- a mosogatást, kézmosást jól bírja (csuklóra fújva), abszolut nem gyengül az illat
- a kabátomon 3 hete folyamatosan lehet érezni, pedig a nyakamra fújtam
- 3-4 naponta mosok hajat, (a hajamra nem fújok parfümöt, mert szárít) de hajmosás előtt még lehetett érezni a parfüm illatát a hajamon, valószínűleg a nyakamról "tapadt rá"
- reggel fújtam magamra és este még éreztem.
Szóval a tartósságával nincs probléma.
Az illatról annyit tudok elmondani, hogy nem émelyítően édes, akkor meg sem vásároltam volna, mert alapjáraton nem szeretem a túl édes illatokat.
Szerintem (és a párom szerint is) nagyon dögös. Leginkább határozott nőkön tudom elképzelni. Abszolut nem "öreges" illat, persze nem is tinilányoknak való, szerintem 25-35 éves korosztálynak jó választás, akik már kinőttek a vattacukor illatból, de a Chanel parfümökhöz még nem értek meg.
Az biztos, hogyha elfogy, akkor újra veszem, mert kár lenne egy ilyen illatot csak úgy elfelejteni. :)

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet
2019. december 11.

Ez a termék szerintem az olyan nőknek lett tervezve, akiknek természetes, dús, sűrű szemöldökük van és csak az esetleges hezagok kitöltésére használják. Én nem ebbe a kategóriába tartozom. Vékonyszálú, világos szemöldököm van, amit rendszeresen festek a hajszínemnek megfelelő (sötétbarna) színnel. A formázáshoz eddig szemöldök ceruzát használtam, de az kissé mű hatást kelt, így gondoltam, hogy kipróbálom ezt a terméket. Deep Brown (mély barna) árnyalatot rendeltem, de ennek a színnek a barnához nem túl sok köze van, inkább fekete. Ettől függetlenül kipróbáltam. Az ecset borzalmas, így ha valaki ilyet szeretne, akkor egy normális ecsetet külön venni kell hozzá. Nekem van itthon többféle, így volt mivel kipróbálni. Nekem ez szörnyű. Olyan, mintha szemhéj púdert kennék a szemöldökömre. Maradok a ceruzánál, még az is kevésbé mű, mint ez.

Avon True Power Stay 16 Hour Lip Colour

Avon True Power Stay 16 Hour Lip Colour
2019. december 11.

4 csillagot kap tőlem. Ennek az az oka, hogy amire való, arra tökéletesen beválik. A színe szép, én a "resilient red" árnyalatot rendeltem. "Próba sminket" készítettem magamnak és kipróbáltam ezt a rúzst is. Az biztos, hogy kell neki idő, amíg teljesen megszárad és nem érdemes csukott szájjal várni. Szóval ezt a kb. 10 percet nyitott szájjal töltöttem. 😄
Száradás után is szép a színe, egyenletes. A kávénak, ciginek és víznek ellenáll. Kb. 1 óra múlva szerettem volna lemosni, itt kezdődött a probléma. 😄 Nagyon "ragaszkodó". Vízzel esélytelen volt, ugyanígy popsitörlővel, micellás vízzel, sminklemosóval is. A popsitörlőnek olyan szinten ellenáll, hogy meg sem látszott rajta, pedig meg is dörzsöltem. Szóval kb. 10 perc dörzsölés után jött le baba szappannal és törölközővel. Most úgy nézek ki, mint akit ököllel jól szájba vágtak. A szám és körülötte vörös a dörzsöléstől és nagyon fáj. Jól elintéztem magam ennek a rúzsnak köszönhetően.
Ezek alapján a 16 órát, amit ígérnek biztosan kibírja. Lehet, hogy még az 1 hetet is kibírná, ha valaki nem akarná lemosni. 😂