Emeren

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet
2019. december 11.

Ez a termék szerintem az olyan nőknek lett tervezve, akiknek természetes, dús, sűrű szemöldökük van és csak az esetleges hezagok kitöltésére használják. Én nem ebbe a kategóriába tartozom. Vékonyszálú, világos szemöldököm van, amit rendszeresen festek a hajszínemnek megfelelő (sötétbarna) színnel. A formázáshoz eddig szemöldök ceruzát használtam, de az kissé mű hatást kelt, így gondoltam, hogy kipróbálom ezt a terméket. Deep Brown (mély barna) árnyalatot rendeltem, de ennek a színnek a barnához nem túl sok köze van, inkább fekete. Ettől függetlenül kipróbáltam. Az ecset borzalmas, így ha valaki ilyet szeretne, akkor egy normális ecsetet külön venni kell hozzá. Nekem van itthon többféle, így volt mivel kipróbálni. Nekem ez szörnyű. Olyan, mintha szemhéj púdert kennék a szemöldökömre. Maradok a ceruzánál, még az is kevésbé mű, mint ez.

Avon True Power Stay 16 Hour Lip Colour

Avon True Power Stay 16 Hour Lip Colour
2019. december 11.

4 csillagot kap tőlem. Ennek az az oka, hogy amire való, arra tökéletesen beválik. A színe szép, én a "resilient red" árnyalatot rendeltem. "Próba sminket" készítettem magamnak és kipróbáltam ezt a rúzst is. Az biztos, hogy kell neki idő, amíg teljesen megszárad és nem érdemes csukott szájjal várni. Szóval ezt a kb. 10 percet nyitott szájjal töltöttem. 😄
Száradás után is szép a színe, egyenletes. A kávénak, ciginek és víznek ellenáll. Kb. 1 óra múlva szerettem volna lemosni, itt kezdődött a probléma. 😄 Nagyon "ragaszkodó". Vízzel esélytelen volt, ugyanígy popsitörlővel, micellás vízzel, sminklemosóval is. A popsitörlőnek olyan szinten ellenáll, hogy meg sem látszott rajta, pedig meg is dörzsöltem. Szóval kb. 10 perc dörzsölés után jött le baba szappannal és törölközővel. Most úgy nézek ki, mint akit ököllel jól szájba vágtak. A szám és körülötte vörös a dörzsöléstől és nagyon fáj. Jól elintéztem magam ennek a rúzsnak köszönhetően.
Ezek alapján a 16 órát, amit ígérnek biztosan kibírja. Lehet, hogy még az 1 hetet is kibírná, ha valaki nem akarná lemosni. 😂

Syoss Salonplex Intensive Recreation Hajpakolás Igénybevett Hajra

Syoss Salonplex Intensive Recreation Hajpakolás Igénybevett Hajra
2019. november 29.

Régebben használtam és akkor nagyon bevált, de egy idő után hozzászokott a hajam és utána semmilyen hatása nem volt. Kb. négy "dobozzal" használtam el és utána tapasztaltam ezt. Váltottam, közel egy évig más terméket használtam. Most visszatértem hozzá és ismét nagyon elégedett vagyok. :)
A hajam eredetileg hullámos, néhány helyen göndör, de a festésektől kiegyenesedett. Most derékig ér, kissé száraz a vége. Ez a termék csodát tett vele, mert sokkal puhább, mint volt és fényesebb is. Próbáltam jóval drágább termékeket is, de nem váltak be. Nem a legegyszerűbb rendesen kimosni, erre rátesz egy lapáttal az is, hogy nagyon sűrű, vastagszálú hajam van, de a végeredmény kárpótol. :)