emese1956

Regisztráció dátuma: 2019. június 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2019. június 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: >54

Mollis Izzadásgátló Neutro Deo Roll-On

Mollis Izzadásgátló Neutro Deo Roll-On
2019. június 27.

mindig gondom volt a testszaggal már fürdés után is éreztem magamon. lehet hogy csak képzelödtem. több mint 10 éve használom ezt a deo-t és azóta nem képzelödöm - nincs soha semmilyen testszagom. kemény próbáknak volt már a hatása a gyakorlatban is kitéve: 50 fokban a szaharában, zarándok úton 2 napig mosdatlanul vagy a monszun idöjárásban mindig tökéletes volt. Szagtalan a deo is és én is. 10 év után pedig elmondhatom, hogy káros hatása sem volt soha. Mostanáig, ha találtam egy üzletben, megvettem a teljes raktárkészletet. Mivel már csak 3 volt itthon elkezdtem keresni a boltokban, hogy nehogy kifogyjak belölle. Nem kaptam sehol igy kipróbáltam hangzatos 48 órás hatásfokú deo-kat. Az évtizedek óta nem érzett testszagom (lehet, hogy túl érzékeny az orrom) visszatért, igy próbálkozás törölve, új deo kipróbálása kukázva és elkezdtem keresni az interneten. Igy akadtam erre az oldalra, ami OK legalább a nagy nyilvánosságnak is elmondhatom a tapasztalatomat. A cég képviselöjével beszélve röviden arra az eredményre jutottam, hogy beszerzés nem könnyü de nem lehetetlen. Patikában lehet rendelni ill van egy webáruház is akik forgalmazzák. Nem nagyon értem miért csak egy webáruháznak éri meg forgalmazni. Szóval a termék tuti. Mindenkinek javaslom aki nem fürdöszoba diszt keres és nem imponálni akar a márkás nevekkel, hanem egy szagtalan ártalmatlan deo-t akar ami nem keveredik a drága parfümmel.