Emett

Regisztráció dátuma: 2015. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Miss Sporty Candy Shine Fedőlakk

Miss Sporty Candy Shine Fedőlakk
2017. május 23.

a 002-es árnyalat van meg! Nagyon elégedett vagyok vele :) színes lakkon és a francia manikűrön is remekül mutat :) ár-arány értékben tökéletes, tartós is! annyi hátulütője van, h kb. 5x annyi időbe teleik lemosni, mint bármilyen más körömlakkot!

VadBarna Parfumed Special Bronzer Luxury Tanning Lotion Szoláriumkrém

VadBarna Parfumed Special Bronzer Luxury Tanning Lotion Szoláriumkrém
2017. május 23.

Tesztelés alatt áll nálam ez a termék, a kedvenc szolimba tegnap érkezett meg, azonnal ki is próbáltam :) így első használat után annyit tudok elmondani róla, hogy szolizás közben kellemes parfüm illat érezhető, kicsit megváltozik a felkenésnél érezhető illathoz képest :) nem foltos, szépen barnít! nálam azért áll tesztelés alatt, mert több krémet kipróbáltam már, és volt köztük olyan, ami pár használat után narancssárga bőrszínt eredményezett...de ez egyenlőre kiválónak tűnik! :)

VadBarna After Sun All Day Moisturiser

VadBarna After Sun All Day Moisturiser
2017. május 23.

A szoliban, ahova járok ingyen használható, ott találkoztam először ezzel a termékkel! Kellemes trópusi illata van, elveszi a szolizás utáni kellemetlen illatot, vizes bázisú, így nem ragad, hamar beszívja a bőröm :) Pont tegnap szereztem be egy flakonnal otthoni használatra is :)