Emike7611

Regisztráció dátuma: 2018. március 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Deo Stick Salbei Limette

Alverde Deo Stick Salbei Limette
2018. június 12.

Szeretem az alverde termékek krémjeit és megörültem, hogy végre van deo-stick is. Megvettem, részletesen elolvastam az összetevők listáját. Elhittem, hogy 24 órán át hat, pedig az összetevők listája pont nem tartalmazott semmi olyat ami ez garantálta volna. Azt gondoltam feltalálták az Alverdénél a spanyol viaszt. Tévedtem de nagyon nagyot, naiv voltam. Az illata felkenve nagyon jó szuper, de sajnos az izzadásgátlás nemhogy 24 óráig nem tart de 1 óráig sem. Az nem zavart, hogy kicsit vizesebb az állaga de iszonyatos büdös lettem egy kis izzadás után. Ami még tetézte a dolgot, hogy teljesen kimarta bőröm és vörös foltos lettem tehát irritálta a bőröm valószínűleg. Nekem egyáltalán nem vált be ki fogom dobni sajnos.

Dorka Szappan Bence Kence Arc- és Testvaj

Dorka Szappan Bence Kence Arc- és Testvaj
2018. április 21.

Ez a nekem való termék. Kontakt ekcémám lett 40 éves koromra csak ez a termék tudta egyelőre enyhíteni. Télen különösen jó ha fúj a szél és ki kell mennem az utcára mindig felviszem. Én nem használok sminket ez egy nagyon zsíros krém de akkor amikor a fürdőkádból vagy zuhanyzáskor kijövök és még teljesen nedves szó szerint vizes bőrre viszem fel szuperül beszívódik. Nagyon puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Nyáron csak estére használom éjszakai krémként és még a ráncaim is mintha visszahúzódnának. Már alig várom, hogy egy könnyebb állaggal is előrukkoljon ez a kis cég, de addig mindig újra veszem. Nagy és kiadós kb fél évig kitart.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2018. április 21.

Ma vettem és először próbálom ki. Annak ellenére, hogy erősen allergiás vagyok az illóolajokra, parfümökre ma mégis megvettem bár tartalmaz parfum alapanyagot. A korábbi Hélia -D krémekhez képest amelyek szinte egy fullasztó réteget képeztek a bőrfelszínemen ez egy csodálatosan beszívódó isteni tokaji aszús illattal rendelkező krém így tavaszra. Télen erősebb natúr kencét használok de ez most úgy látom tökéletes. Csak azért 4 pont mert parfümöt tartalmaz. Remélem nem jön ki az allergiám. Az árát abszolút megéri. Ha beválik megveszem a ránctalanító párját és éjszakai krémjét is.

update: Update:
Megvettem lassan két hete próbálom. Az állaga szuper az illata is imádja a családom apraja nagyja. Azonban az én bőrömnek kevés. Ott ahol az ekcémám ki szokott jönni még csíp is. Elfogom használni de sajnos ettől nem estem hasra. Az ekcémám továbbra is hámlik. Tehát nem veszek parfumöt tartalmazó krémet még egyszer azt hiszem :-) Marad a sheavaj és az aloe vera...