Emli70

Regisztráció dátuma: 2018. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 4.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Zara Fleur D’Oranger EDP

Zara Fleur D’Oranger EDP
2020. július 9.

Hetek óta meg vagyok szédülve, hogy nekem a L'Artisan Histoire d'Orangers parfüm kell, kis gyári mintát próbáltam, és az az édes narancs illat teljesen elvarázsolt. A frissebb citrusos illatok általában nem működnek rajtam, nagyon sokat teszteltem, ami másnak édes, rajtam szúrós, férfias. Na de ő, tökéletes volt. Az elég magas ára visszatartott a teljes üveg vásárlásától, ráadásul csak külföldön lehet kapni.
Viszont hosszú keresgélés után rátaláltam erre a kis olcsó Zarára, és rajtam egy az egyben ugyanaz az isteni édes, krémes, picit virágos, de élethű narancsos illat. Szerintem tartósságban sem marad el az említett niche mögött.
Imádom!

Xerjoff Allende

Xerjoff Allende
2020. június 29.

Fantasztikus parfüm. Megtaláltam benne azt a csodás nyári "naptej" illatot, amit régóta kerestem. Több más márka is nyújt hasonló érzést kókusz, vanília, ylang-ylang és más különféle öszetevőkkel, de számomra az Allende ebben a kategóriában mindent visz. A kakaó az isteni vaníliával ad egy mindent elsöprő, harsány, hosszantartó, mámorító boldogságot a lelkemnek, szavakkal le sem tudom írni. Ha a Mancera Holidays és a Montale Intense Tiaré 5 csillag, akkor ő 10.

Memo Paris Lalibela

Memo Paris Lalibela
2020. június 26.

Azt hiszem őt kerestem, és rátaláltam.
Ezt a parfümöt nekem készítették. 🙂
Első talalkozásunktól csodálom, rögtön szerelem lett. Legalább fél éve kóstolgatom, kíváncsi voltam, hogy a hidegebb időjárás után a tavaszi és nyári melegben milyen lesz rajtam. De már tudom, hogy tökéletes és hogy kell.
Amikor őt fújom, tényleg olyan, mint amikor egy fárasztó, nehéz nap után hazaérsz a kis kuckódba. Kényelem, melegség, biztonság, szeretet jár át. Az a teljes nyugalom és boldogság érzése.
Próba nélkül nem javaslom megvenni, főleg így olvasva a véleményeket.
A lentebb írt parfümök közül egyikre sem hasonlít, legalábbis rajtam abszolút nem. Egyedi. Pedig a Narciso Rodriguez Narciso parfümből csak ezért vettem egy kis mennyiséget, hogy teszteljem, mert bíztam benne, hogy egy kedvezőbb árfekvésű alternatívát találok. De az rajtam olyan, mint a krétapor, szúr, sajnos nem vált be.
Ez a Lali egy vaníliás, orchideás, rózsás csoda. Gyönyörűen összemosódnak benne a jegyek. Az erős dohányos és tömjénes illatokat nem szeretem, szerencsére itt csak valahol a háttérben muzsikál. A jázmint és a pacsulit viszont imádom, szerintem így teljes ez a parfüm, és számomra a kókusz a bónusz. Első perctől élvezem, nincs olyan fázis ami zavarna. Környezetemben is szeretik, inkább erősen közepes tartósságúnak mondanám, bár ruhán még másnap is érezni.
Állandó darab lesz nálam, mindig érezni akarom.