Emli70

Regisztráció dátuma: 2018. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 4.
Bőrtípus: Száraz

Memo Paris Sintra EDP

Memo Paris Sintra EDP
2021. november 13.

Hihetetlenül szép illat!
Első minta nem győzött meg, az elején a "zöld és picit füves" összetevő zavart. De pár perc múlva csoda szép lesz, lemoshatatlan, intenzív, finom és édes. Már óriási szerelem.
Aki teheti, ismerje meg, fantasztikus parfüm.

Moresque Regina

Moresque Regina
2021. szeptember 28.

Fantasztikus illat. Talán a legszebb, legnőiesebb, amit valaha próbáltam. Nem dög, nem szexi, külön - külön az összetevőket sem tudom kivenni, nagyon szépen megkomponált parfüm. Időnként a fahéj és a jázmin illata felváltva lengedezik körülöttem.

Ami eszembe jut róla, hogy ez egy olyan nő illata, amilyen csak szeretnék lenni. 🙂 Olyan nő aki már senkinek sem akar megfelel, nincs előtte akadály, ha mégis van, azt nem hangosan, sivalkodva, erővel akarja leküzdeni, hanem kedvesen és szeretettel, tudja, hogy mindent elért, amit akart, és hogy még bármire képes Elégedett az élettel, magával, és soha senkit sem bánt meg.
Elegáns parfüm, szép, egyszerűségében is egyben van, minőség, nem tudom elképzelni, hogy ő valakit is zavarna. Egész nap érezhető.

Egy dolog ami viszont nagyon nincs rendben, és az az ára. De attól még 5 csillag.

Zara Fleur D’Oranger EDP

Zara Fleur D’Oranger EDP
2020. július 9.

Hetek óta meg vagyok szédülve, hogy nekem a L'Artisan Histoire d'Orangers parfüm kell, kis gyári mintát próbáltam, és az az édes narancs illat teljesen elvarázsolt. A frissebb citrusos illatok általában nem működnek rajtam, nagyon sokat teszteltem, ami másnak édes, rajtam szúrós, férfias. Na de ő, tökéletes volt. Az elég magas ára visszatartott a teljes üveg vásárlásától, ráadásul csak külföldön lehet kapni.
Viszont hosszú keresgélés után rátaláltam erre a kis olcsó Zarára, és rajtam egy az egyben ugyanaz az isteni édes, krémes, picit virágos, de élethű narancsos illat. Szerintem tartósságban sem marad el az említett niche mögött.
Imádom!

1 MÁRKA