Emli70

Regisztráció dátuma: 2018. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 4.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Oriflame Giordani Gold Essenza Sensuale EDP

Oriflame Giordani Gold Essenza Sensuale EDP
2019. november 11.

Ez lett a második kedvenc az Oriflemes illatok közül (első a Tonka Bean)
Számat biggyesztettem amikor próbára kínálta a barátnőm, mert a Gold Essenza annyira nem tetszett, el is adtam. Ez viszont wow...meg hű.. Elegáns, feltűnő, édesebb illatokhoz szokott orromnak is tetszik.
Egy bajom van vele, ez a kenegetős módszer, én imádom, ha egy illat beterit. Hát át is csöpögtettem, bűvészkedtem gyorsan egy jó kis nennyiséget 5 ml fufuba, na ez így aztán szórja az anyagot. Tartósságát még tesztelem, és később megírom a tapasztalatot.

Valentino Noir Absolu Musc Essence EDP

Valentino Noir Absolu Musc Essence EDP
2019. október 16.

2018-as, mégis őt 30 éve ismerem, és évek óta keresem. Végre megtaláltam, és vele együtt az érzést, az emléket. Az illatot, azt amit pont ott és akkor nyújtott. Persze nem Valentino illat volt az a régi, de most itt van rajtam újra.
Édesanyámtól kaptam egyszer a 90-es években egy... musc (nem tudom!!) nevű kis 10 ml-s kenegetős, pontosabban golyós parfümöt, imádtam, és imádták rajtam...Nem lehetett drága, tanítói fizetésből biztos nem tudott volna különleges illatot venni. Bár nekem az volt akkor, meseszép...
Isteni pézsma, nem fehér és nem fekete, brutál tartós, édes, aldehides, picit rózsás.

De azért ha valaki megírná, mert sejti, hogy mi lehetett annak a régi 30 évvel ezelőtti parfümnek a neve, nagyon-nagyon megköszönném...

House Of Sillage Love Is In The Air EDP

House Of Sillage Love Is In The Air EDP
2019. október 12.

Egy parfümben ha gyümölcsös jegy és pézsma szerepel, főleg szilva, ribizli,... ott végem van, előbb utóbb úgyis kipróbálom. Ő az egyik, két 10 ml-s fújós elhasználása után sikerült végre üvegében megkaparintani, igaz csak egy tesztert, de akkor is! A bolti ára durva, azt egyértelműen nem éri meg, főleg a tartóssaga miatt. De persze megértem, ha valaki a csodálatos üvege miatt áldoz rá ennyit.
Nekem a nevével ellentétben magáról nem a szerelem jut eszembe, viszont úgy szimplán a boldogság, szabadság, vidámság, ők igen. Sajnos mint írtam, egész napot ő sem bír, de az a 3-4 óra amíg érzem a bőrömön, számomra fantasztikus érzés. Ez alatt a vetítése is erős. A szilva végig jelen van. Pici vanília, pézsma és a jázmin együtt gyönyörű keretet és alapot ad a gyümölcsöknek.
A tartósság miatt 4 csillag.