Éna Bellatrix

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Essence Nail Art Ultra Körömlakklemosó

Essence Nail Art Ultra Körömlakklemosó
2016. február 12.

acetonmentes?! HA-HA. viszont ez a butil acetát, ami benne van, gyilkos. beül az orrba, émelygést, fejfájást okoz. én általában bírom a higítókat, de ez kikészített. a wikipédia szerint is necces, nem értem, hogy itt hogy lehet zöld jelzéssel fent...
viszont tényleg jól old, meg kell hagyni, a nehezebb körömlakkjaimhoz el fogom használni. a többieknél azonban visszatérek az Isanához.

Corine De Farme Eau Micellaire

Corine De Farme Eau Micellaire
2016. január 1.

egy hete vettem auchanban az átlátszó üveges 500 ml-eset kb. ezerötért, és meg vagyok vele elégedve. szemfestéklemosásra és arctisztítás utáni ill. smink előtti reggeli áttörlésre használom és kiválóan teljesít. érezhetően javult a bőröm állapota tőle, hidratáltabb, puhább, ahhoz képest amikor tonikot használtam. kontaktlencsés szemem se bánja. ami nem tetszik benne: erős gyümölcsös-savas illata van, ami száradás után is sok ideig érezhető, engem zavarni szokott. és a pumpás adagoló sem ideális, általában több kerül a vattakorongra, mint szeretném.

update: újravettem. a szagát megszoktam, sőt megszerettem. ez sokmindent elmond. (viszont felment az ára, most 1900 volt, ósanban)
UPDATE2: Auchan sajátmárkásként fut tovább ("micelláris víz" néven). ugyanezzel az összetevőlistával.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2016. január 1.

nekem ez egy álom, egyelőre úgy tűnik, állandó darabom lesz. az győzött meg, hogy pár nap használat után gyakorlatilag teljesen kitisztultak a pórusaim, a mitesszerekkel sok dolgom nem lesz, amíg használom. sminkmaradványokat tényleg lepucolja, de a vakolatnyi mennyiséggel azért nem bír, csak több lépésben. kellemes használni, és hálás vagyok, hogy nincs semmilyen pacsuli illata. kicsit szárít, de általában a tonik párját vagy vmi krémet használok utána, úgy teljesen rendben van.