Encc88

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2016. augusztus 11.
(!)

Sajnos nekem nem vált be. Körülbelül 2 hónapog használtam, de nagyon zsírossá varázsolta a homlokom, ami előtte sosem volt zsíros. SOHA.
Reggel mikor felkeltem iszonatosan fénylett, egy kenyeret meg lehetett volna kenni vele:( uh visszacseréltem a kék pajtására kb 2 hete. Azóta egyre kevésbé zsíros, kezd helyrejönni. Úgyhogy szerintem ő volt a bűnös. Persze másnak beválhat:) esetleg szemsmink lemosásra elhasználom majd, bár a szemem alatti részt is zsírosította. Pattanást azonban nem okozott!

Dove Gyengéd Bőrradírozó Krémszappan

Dove Gyengéd Bőrradírozó Krémszappan
2015. július 1.

Imádom ezt a szappant! Az illata nagyon jó. Radírozó képessége nem sok van, de nem szárítja a bőröm! Kellemes tiszta érzetet hagy maga után elég sokáig! Újravevős! 5*

Balea Professional Fülle + Pracht Sampon (régi)

Balea Professional Fülle + Pracht Sampon (régi)
2015. március 20.

Eddig kétszer használtam, a balzsamát pedig egyszer. Úgy érzem megtaláltam az igazit! <3 sosem volt ennyire kezelhető a hajam:) állandóan szállt minden kabáttól, meg csak úgy magától is, ha kedve volt:D kevésbé kócolódik és dúsabbnak érzem, jobb a tapintása. elég hosszú a hajam és fontos volt, hogy kezelhetőbbé váljon, mert nem akarok megválni tőle:) magamnak rendszeresen alakítom, fodrász kezébe nem adom. de ez a sampon és balzsam fantasztikus, nem akarok ódákat zengeni, tudom hogy kevésszer használtam, de eddig egy sampon vagy balzsam sem tette első használat után ilyen csodássá a hajam, arról nem beszélve hogy csillog villog, még a barátom is megjegyezte, hogy,, de szép a hajad, milyen szépen fénylik és milyen egészséges! " pedig nem az a bókolós fajta:D innen tudom, hogy tényleg a samponnak köszönhető :) szerintem mindenkinek megér egy próbát, hiszen az ára is szuper. Tudjátok milyen az ázsiai lányok haja?! na olyan állagot, fényt és tapintást képzeljetek el:) 5ös