ENCI2

Regisztráció dátuma: 2012. december 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. december 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Clinique High Lengths Szempillaspirál

Clinique High Lengths Szempillaspirál
2013. február 28.

Nekem különösebben nem hosszabbítja meg a szempilláimat, csak ami van, azt vonja be szép vékonyan. Legalábbis, ahogy én használom, egy rétegben. (Első pár használatkor a legjobb, amikor még új a spirál, akkor egyáltalán nem ül ki festékszemcse a szempillákra, teljesen természetes!) Tényleg nagyon könnyű lemosni, vízzel lejön. Nekem akkor lenne tökéletes, ha végig olyan maradna, mint amilyen az elején, és nem száradna be a festék olyan hamar! De még mindig ez jött be a legjobban. Nem szeretem, ha összetapadnak a szempilláim és ha vastagon áll rajtuk a festék. (Érzékeny a szemem és kontaktlencsét hordok, ez is szempont.) Csak nagyon picit pereg. Télen, ha nagyobb hidegben könnyezik a szemem, vigyáznom kell, hogy ne kenjem el, de már megszoktam.

Bali Szappan Cempaka

Bali Szappan Cempaka
2012. december 8.

Nekem ez és a kerekből a mandulás a kedvencem. Pont annyira illatos, hogy még nem túl sok! Valóban nem szárít, és mivel használatkor olyan kellemesen csúszós tőle a bőr, borotválkozáshoz kezdtem használni, ahhoz is nagyon jó.

Garnier Intensive Care

Garnier Intensive Care
2012. december 8.

Nagyon kellemesen hidratál, jó érzés a bőrön és "semleges" az illata! Nekem a tökéletes testápoló, csak már nem találom sehol, DM-ből, Rossmanból eltűnt, boltokban sem látom. Már nem gyártják az új 7 days sorozat miatt, vagy mi lehet az oka?

1 ÖSSZETEVŐ

Rosa Damascena (Rose) Distillate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott