Enci33

Regisztráció dátuma: 2018. október 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. október 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Green Pharmacy 3 az 1-ben Micellás Víz Zabbal

Green Pharmacy 3 az 1-ben Micellás Víz Zabbal
2019. június 12.

Már másodjára vettem meg a terméket, az én érzékeny bőrömet nem szárítja és nem is csípi.:) De az igaz, hogy alapos áttörlés után mindig leöblítem a bőrömről. Az alapozót nem szedi le teljesen tökéletesen, de a szemceruzával, szemhéjpúderrel megbirkózik. Sokáig elég és baráti az ára. A gyártó hajhullás elleni samponja ugyan nem vált be, de ez a micellás víz jó termék.

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel
2019. június 12.

Itt vettem ezt a sampont, egyelőre markáns változást nem tapasztaltam, ezért próbálok gyakrabban hajat mosni.
Mindenesetre a korpás problémát megoldani látszik, de a tanácsadó, akivel beszéltem, azt mondta, hogy időbe telik, míg a hajhagymák kitisztulnak. Vékony szálú, gyenge hajrá kifejezetten ajánlotta, szerinte legalább két hónapos kúra ajánlott! 4 csillag, de frissítem majd a véleményem, pozitív még az 500ml-s kiszerelés-gazdaságos.

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong
2019. június 10.

Eddig 4 alkalommal használtam, meg vagyok elégedve vele! Gyengéden tisztítja az érzékeny bőröm és nem pirosodik ki használat után, remélem így is marad:) Nagyon megérte az árát, könnyen tisztítható.