enciii97

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MakeUp Revolution Ultra Base Színkorrektor Paletta

MakeUp Revolution Ultra Base Színkorrektor Paletta
2018. február 22.

Eddigi kedvenc korrektor palettám. Ujjal szépen eldolgozható, krémes és nem mászkál ide-oda az arcomon. :) Alapozó alá szoktam felvinni és szép eredményt lehet elérni vele, biztos hogy újra venném.

MakeUp Revolution Golden Sugar Paletta

MakeUp Revolution Golden Sugar Paletta
2018. február 22.

Na hát ez a paletta még mindig egy nagy kérdőjel számomra. Ugyanezt a felépítésű kontúr palettát akartam meg vásárolni, aztán valamiért mégis e mellett döntöttem amit egy kicsit bánok. A minőségével nem lenne semmi problémám, vagyis nincs is, de az, hogy ez egy pirosító paletta, az enyhe átverés.
Én igazából azért vettem meg, mert sokoldalúnak tűnt, ami persze így is van, de pirosító szerintem nincs benne. Az enyhén csillogósabb rózsaszínt és a nagy csillogó égetett barnát nem tudom hova tenni. A többi színt nagyon szeretem barackos, arany és rózsaszínes highlighter-nek első osztályú, Kb 2200 forintért vettem, de többet nem adnék érte.

Avon Clearskin Lehúzható Mitesszereltávolító Maszk

Avon Clearskin Lehúzható Mitesszereltávolító Maszk
2018. február 22.

Talán enyhe pórus tisztításra jó, de egyébre nem. Én az orromon használtam a fekete pontokra, de semmi hatást nem észleltem. Azért adok két pontot, mert talán annyira tisztít mint egy gyengébb drogériás lehúzható maszk.