encsii9898

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MakeUp Revolution Flawless Matte

MakeUp Revolution Flawless Matte
2016. december 7.

Akciósan jutottam hozzá még nyáron és azóta majdnem napiszinten használom. Egy tökéletes matt színekből álló alap paletta. Satírozáshoz, mélyítéshez használom leginkább és ehhez tökéletes. A színek pigmentáltsága változó, vannak sötét színek (1-2) ami nem annyira intenzív mint vártam, viszont a világos színek többsége még ha nem is annyira pigmentált nagyon jól építhető. Engem alapvetően nem zavar ha egy paletta porol, de ez azért elég durván tud, de szerencsére könnyen lesöpörhető a szem alól és nem hagy foltot utána az alapozáson. Tartós is, hétköznapokon gyakran elfelejtek szemhéjalapot használni, de nem ereszti a színét, ugyan úgy néz ki nap végére ahogy reggel felteszem.

Rival de Loop Age Performance Intenzív Szemkörnyékápoló Szérum

Rival de Loop Age Performance Intenzív Szemkörnyékápoló Szérum
2016. december 7.

Elhasználtam, ránctalanító hatásáról nyilatkozni nem tudok, mivel nekem még nincsenek. Hidratálást nem éreztem, de egy kellemes frissítő érzete volt felkenés után, gyorsan beszívódik én reggelente használtam és utána sminkeltem, nekem a sminkalap funkciója jött be a legjobban és ezért az árért már megérte, kevés kell belőle így nem fogy annyira gyorsan se, nem csodaszer de egy próbát mindenképpen megér.

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél
2016. december 7.

Semmi extrát nem tud igazából, tisztít, irritációt nem okoz, igazából nekem semmit nem csinál azon kívül, hogy tisztítja az arcom. Nekem ez a termék semleges, ha más nincs kéznél teljesen jó mindennapos használatra.