Encssy

Regisztráció dátuma: 2014. május 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2019. november 17.

Nagyon szeretem ezeket az arclemosó géleket, annyira praktikusak.Mikor bejött ez a bio vonal egyértelmű volt, hogy ki kell próbálnom és annyira bejött, hogy azóta csak ezt veszem. A szemsminkemet is ezzel szoktam lemosni és maradéktalanul lejön. Az illata először fura volt és nem tetszett, de már megszoktam és kellemesnek is érzem. Használatkor nagyon jó érzés, felfrissíti tényleg a bőrt.

Remington AS1220 Meleglevegős Hajformázó Készlet, 1200 W

Remington AS1220 Meleglevegős Hajformázó Készlet, 1200 W
2019. november 17.

Mikor eldöntöttem, hogy meleglevegős hajformázót szeretnék sok kritériumom volt: legyen ionizálós, teljesítménye is legyen magas és egyenesítős kefét szerettem volna, na meg minél olcsóbb legyen :D Teljesen véletlen találtam rá,ráadásul a szívem mindig a remingtonhoz húz, az előttem szólóhoz hasonlóan én is emag akcióban vettem. Nekem nagy hullámos, száraz, vékonyszálú hajam van. Ez a gép csodát tesz vele, puha és fényes szárítás után a hajam, nem mellesleg tényleg szép egyenes lesz még a rövid babahajak is, és mivel nem kell tőtől vasalni a hajam így még tartása is van. Nekem olyan érzés mint mikor a fodrásztól hajvágás után kilépek és olyan frissnek és könnyűnek érzem a fejem. Egyetlen dolog ami miatt még használok hajvasalót, hogy mivel minden irányba fújja a levegőt ezért nekem nagyon kiszálasodik a hajam, de majd hajvágás után kiderül, hogy megszűnik e a probléma.

Gabriela Sabatini Deo Natural Spray

Gabriela Sabatini Deo Natural Spray
2019. augusztus 2.

Nem vagyok nagy parfömös, de ennek az illata nekem nagyon tetszik, különleges. Az illata nem tart ki egész nap, de ez csak natural spray, szóval nem is várom el tőle.