Encsys

Regisztráció dátuma: 2015. október 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém
2016. január 21.

Nem rossz, az állaga jó, nem hagy zsíros, ragacsos stb. utóérzetet, jól beszívódik, de a hidratáló hatása nem tökéletes, gyakrabban, többet kell használni belőle, kvázi jól bekenni és akkor talán. Az illata elég intenzív, nekem nem annyira tetszik, olyan édes és "savanyú" egyszerre. Öregedés gátló hatása...nos egy tubusnál nem tudom mennyire kéne "hatnia", de tény, hogy simább a bőröm. Összességében elvagyok vele, de még mást is kipróbálok...

Helia-D Intenzív Hidratáló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Helia-D Intenzív Hidratáló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2015. december 21.

"Véletlenül" vettem ezt a krémet...más márkát akartam, de abból nem volt olyan amit szerettem volna (az argános cuccokra vagyok most rákattanva), ezért esett végül erre a választásom, avval együtt, hogy a gyártó nem állat kisérletes meg tesztes (nálam fő szempont).
Nem bántam meg, de nagyon nem! Egyetlen egy ami nem annyira nyerte el a tetszésem, az az illata, de én alapból a markánsabb, édesebb illatokat kedvelem, szerintem picit "öreges", de nem kellemetlen csak nem az én ízlésem.
Tökéletes az állaga, nem kell belőle sok, könnyen beszívja a bőr (elég száraz a bőröm), nem hagy semmilyen (!!!!!) zsíos, ragadós érzetet maga után, tényleg tökéletes :-)

Tab Argán Hajvégápoló Olaj

Tab Argán Hajvégápoló Olaj
2015. december 16.

Én még nem vettem, csak a fodrászom használ ilyet a hajamra. Nagyon meg vagyok vele elégedve, puha, fényes lesz tőle a hajam, a hajvégek is simák. Az illata nagyon jó. Biztos veszek magamnak is, hogy ne csak akkor legyen ilyen "élményben" részem, amikor fodrászhoz megyek :-)