Endi

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Holika Holika Aqua Petit Jelly BB Cream

Holika Holika Aqua Petit Jelly BB Cream
2016. július 31.

Nagyon jókat hallottam erről a bb krémről, de szerintem a hype túlzás vele kapcsolatban. A fedése könnyű, nyáron kellemes viselni, és nem zsírosítja tovább a bőrt, nem okoz irritációt. De én kicsit mattabb hatást vártam tőle, erősen kell púderezni, ha nem akarom hogy fényes legyen a bőröm. Nem lesz tőle olyan szép a pofim mint a Missha bb krémétől. Megnéztem több swatchot, hogy a két szín közül melyiket vegyem, végül a 2-est vettem meg. Nem napozom +fényvédőzöm all the time, tehát viszonylag világosabb bőröm van, de abszolút jó döntés volt a 2-es. Az 1-est tényleg csak hófehérkék vegyék meg! Lehetetlen elhasználni szerintem, hiába használom minden nap, mielőtt valami baja lenne (a csomagolása a legnagyobb problémája).

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2016. június 3.

Félve jöttem véleményezni, hogy lehúzok egy mindenki által szeretett krémet, de muszáj kiadnom magamból a bosszúságot, amit ez a krém okozott! Mintát rendeltem belőle (szerencsére). Felkentem reggel, és 1-2 óra múlva fura érzésem lett, égett az arcom. 11 körül már határozottan vörös lett, és bedagadt két nagy foltban, és viszketett! Ekkor gyorsan lemostam az arcomat. Biztos hogy ettől volt, mert előtte soha nem volt ilyen problémám, este aloe verával és csiganyállal kentem be, és azok lehúzták a pirosságot, de még másnap reggel is látszott még a püffenet és kiszáradt a bőröm a két folt helyén. Én nem tudom mi ez, hogy miért reagáltam így, pedig nincsen különösebben érzékeny bőröm. Mindennek utánaolvasok, erről nagyon sokan áradoztak, úgyhogy nem értem! Visszatértem a koreai egyszerű arcápolási rutinomhoz, és pár nap múlva már megint tökéletes volt a bőröm. Soha többet nem kisérletezem Paula's Choice-al, a retinol serumhoz már hozzá sem merek nyúlni! Legszívesebben írnék egy panaszlevelet a Paula's Choice-nak, főleg miután nem olcsó, és az van ráírva, hogy klinikailag bizonyítottan nem irritál!

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta
2016. május 19.

Teljes csalódás, sajnos az 1.-et és ezt is megvettem egyszerre, mindkettő ugyanazt tudja: semmit. Pigmentáltság 1-es, így a tartósságról már nem is beszélhetünk. Hiába szépek a színek a palettában, a szokásos Paint Potot használtam alá, de próbáltam mással is, és egyszerűen lepereg és alig látható. Pedig egy 400 Ft-os Essence szemhéjfestékkel, az ujjammal felkenve is szebb sminket készítek, mint evvel. Nekem teljesen használhatatlan! Kár volt ennyi pénzt kiadni érte!