Eni777

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2018. június 28.

Esti arcápolási rutinom nélkülözhetetlen kelléke. Imádom! A hatása akkor mutatkozik legszembetűnőbben, ha egy átbulizott éjszaka után (ami nálam nem sűrűn fordul elő) használom. Másnap ugyanolyan kipihent, firss, kisimult arccal ébrdedek, mintha 9 órát aludtam volna :)
Gyorsan felszívódik, nem ragad és abszolút illatmentes. Nagyon fontos: MINDIG hidratálj a szérumra (ez nem hidratáló krém!) Mindenképp csodaszer, az ára picit húzós, de hosszútávon megéri, ez egy befektetés és a bőröd meg fogja hálálni. :)

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő
2018. június 28.

Száraz bőrre ez az ideális választás! A testápolójával együtt használva hozza a várt végeredményt. Mindenképp jár az 5* neki.

Bioderma Sébium Mat Színezett Mattító Hidratáló Krém

Bioderma Sébium Mat Színezett Mattító Hidratáló Krém
2018. június 27.

Bár szeretem a Bioderma termékeit, ez óriási csalódás volt. A gyorsan zsírosodó arcbőröm kb. 1-2 óra alatt ledobja magáról. Ragacsos masszaként tündököl tovább a bőrömön. Az állaga sűrű, ragacsos és nem lehet szépen eldolgozni.
Pont az alapozó használatát szerettem volna kiváltani ezzel a termékkel. Egy szombat reggel az arctisztítás után felkentem, mondván úgyis edzeni megyek, de azért szeretném ha egységesebb lenne a bőröm és hát valami mégis csak legyen rajta. Nos, ez óriási hiba volt. Konkrétan görcsös ragacsos csomógban mászott le a fejemről, zsebkendővel az egészet le tudtam törölni. Egy hidratáló krémtől (ami teljesen mindegy hogy szinezett vagy sem) nem ezt várja az ember. Konkrétan nulla felszívódás. Annyira utálom, hogy nálam még annyit se ér, hogy elajándékozzam valakinek. Megy a kukába szépen...