Enikomaria

Regisztráció dátuma: 2020. július 31.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. július 31.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál
2020. július 31.

Ezzel is az a probléma, mint a legtöbb Avon szempillaspirállal, már kibontáskor nagyon száraz a festék textúrája. Túl nagy a kefe, maszatol, nehezebb lemosni, maradok a bevált spirálomnál. A csomagolása szép, igényes

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2020. július 31.

Életem szempillaspirálja, mást nem is vagyok hajlandó használni. Már legalább 8-9 csomagot elkenegettem, imádom. Nem pereg, nem maszatolódik, gyönyörű pillákat varázsol, mindenki dicséri. Lemosni nagyon könnyű, nekem a sima víz is gyönyörűen leszedi, akciósan az ára is verhetetlen, mindenkinek ajánlom

Lush Big Hajsampon

Lush Big Hajsampon
2020. július 31.

Eddigi legextrémebb hajmosási élményem fűződik ehhez a samponhoz. Elsőnek is dús hab képződött, mosás közben nagyon selymesnek éreztem a hajam, jólesett a kis sódarabokkal hajat mosni. Az illata és az állaga miatt végig úgy éreztem, mintha luxuskezelésen vennék részt, nagyon frissítően hatott. Az illata mosás után erőteljes, nekem ez másnapra csillapodott, de még mindig friss illatú a hajam. Mindenképp balzsam szükséges utána, mert csikorgósra tisztítja a fejbőrt és a hajszálakat is.Mikor megérkezett és kivettem a csomagolásból kissé csalódott voltam, a BIG kifejezés ellenére elég kicsi dobozban érkezik, gondoltam ennyi pénzért ilyen keveset kaptam.. aztán megtörtént az első hajmosás és kiderült, hogy a kupakjára ragadt pár csepp elég az egész hajhosszom megmosására KÉTSZER. Kisebesedett volt a fejbőröm eléggé az előző samponok miatt, tökéletesen rendbe rakta, már az első használat után éreztem a változást. Valószínűleg a többi terméküket is kipróbálom, engem meggyőztek.