Enjy3

Regisztráció dátuma: 2018. május 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. május 2.
Bőrtípus: -

Megnézem

Kat Von D Lock-It Tattoo Foundation

Kat Von D Lock-It Tattoo Foundation
2018. szeptember 6.

Nekem sajnos zsíros böröm van. De imádom sminkelni magam. :)
Nagyon sok féle alapozót kipróbáltam már de mind nyomot hagyott a ruhán, fél óra sem telt el már fénylett az arcom, vagy épp túl nehéznek éreztem az egész napos viselését.
Erröl az alapozóról hallottam hideget meleget de ennek ellenére vettem meg lesz ami lesz alapon. Nem bántam meg :)
Ezt az alapozót imádom, nagyon könnyü vele dolgozni persze én Kat Von D több termékét használom egyszerre ( primer, alapozó, porpúder, sminkfixáló nem kevés pénz de megéri ) nincs töle nehéz érzetem az arcomon, tökéletesen elfedi a börhibákat, a mélyebb pórusokat és persze hihetetlen tartós és nem fénylik töle az arcom.
Imádom , eddigi legjobb alapozóm.

Kat Von D Metal Crush Extreme Highlighter Palette

Kat Von D Metal Crush Extreme Highlighter Palette
2018. augusztus 12.

Könnyü vele dolgozni, és nagyon szép szine van. Érdemes volt beszerezni :) nekem csillagos ötös

Jeffree Star Cosmetics Platinum Ice Pro Palette

Jeffree Star Cosmetics Platinum Ice Pro Palette
2018. augusztus 12.

Jeffree Star smink termékei nekem mindig is idegen volt a szinei miatt. Túl éléknek tartottam. Majd amikor elkezdtem ismerkedni a színekkel és a highlighterrel, egyre jobban megkedveltem.
Ez a highlighter azért a kedvencem mert nagyon fényes és nagyon kevés kell belöle . Könnyen lehet vele dolgozni.