enoree

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fa Fiji Dream Tusfürdő

Fa Fiji Dream Tusfürdő
2020. szeptember 2.

Ha egy kis távoli felüdülésre vágyakozunk, tökéletes választás a nyári időszakra. Kivételesen egy olyan illatkombó, amelyet még a bőrömön is érzek fürdés után. Hidratálni nem igazán tud, de nem is várom el tőle. Ár-érték arányban pont tökéletes arra, amire én szánom.

Isana Crazy Melon Tusfürdő

Isana Crazy Melon Tusfürdő
2020. augusztus 3.

Nekem az eddigi limitáltak közül ez csalódás volt. Több hasonló jellegű "illatorgiát" próbáltam már és mindegyik tartósságában jobbnak mutatkozott. Persze ezektől az olcsóságoktól csodákat nem várok, de azért számomra megdöbbentő volt, hogy fürdés után abszolúte már nem érezni magamon. Azért ettől többet várnék, még ilyen ár-érték arányban is.
Újravevős nálam nem lesz, de egynek elmegy kategóriás lett.

Isana Frangipani Tusfürdő

Isana Frangipani Tusfürdő
2020. április 29.

Most fogyott el a tubus. Már fogalmam sincs, hogy ez állandó termék-e a palettájukon vagy csak időszakos darab. Az árához képest nagy csodákat nem vártam, de volt amikor máshoz nyúltam inkább, mert túl hamar elillant, nem volt tartós. Aztán ahogy többször kezdtem ezt használni, észrevettem mint sokan az előttem hozzászólok között, hogy szárította a bőröm.
Összességében elmegy egynek kategória, nem újravevős nálam, mert azért az ISANA tusfürdő paletta között van ami ennél jobb :)