Enty

Regisztráció dátuma: 2016. május 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. május 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yves Rocher Micellás Sminklemosó Olaj

Yves Rocher Micellás Sminklemosó Olaj
2019. szeptember 1.

Nagyon nagyon bevált ez a sminklemosó. Régen a Baleás olajat használtam, ami sajnos már nem elérhető, ezért kezdtem el nézelődni valami után. Nekem ugyanazt a hatást hozza: könnyen szétkenhető (nem olyan viszkózus, mint más olajok), a tust is leszedi, utána a vízzel könnyen lemosható. A Lvly olajjal az volt a gondom, hogy hiába mostam le vízzel, egy olajos érzetet hagyott az arcomon. És én igenis nem mindig megyek tovább a vizes arclemosóra, ekkor nagyon zavart ez a film az arcon. Ezzel az olajjal ezt megtehetem, vizes lemosás után egy nedves arctörlővel leradírozom az arcom és kész. Imádom!

LVLY Sminklemosó Olaj Gojibogyó-Kivonattal

LVLY Sminklemosó Olaj Gojibogyó-Kivonattal
2019. május 25.

Nekem nem vált be. Annyira viszkózus az olaj, hogy sokat kell belőle használni, hogy az egész arcomra felkenjem. A kis pumpás adagolója elromlott, a termék egy része az üveg oldalán folyik le... A csomagolástól eltekintve azért nem szerettem, mert nem könnyű lemosni. A szempilláim közé beül, lehetetlenség kiszedni, végül micellás vizes fülpiszkával sikerül lerobbantani az olajos-szempillaspirálos trutyit..

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced SPF50+ Lotion

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced SPF50+ Lotion
2019. április 24.

Nagyon szeretem, most vettem másodjára. Arcra nekem nem vált be, nem szívódik be eléggé, továbbá kicsit kifényesíti az arcom. Azonban testre isteni! Én az a típusú vagyok, aki napi fél órás vezetés alatt is le tud égni a felhúzott ablak mellett, úgyhogy én minden nap használom. A testemen könnyen beszívódik, és egy ilyen gyönyörű fényt hagy maga után. A ruhát nem fogja össze. Ez vált be nekem eddig a legjobban, tuti újra és újra fogom venni.