eozeen

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Professional Oil Repair Balzsam

Balea Professional Oil Repair Balzsam
2016. október 5.

Döbbenet, hogy ilyen áron ilyen szuper ez a termék. Sokféle balzsamot, hajpakolást próbáltam már, drágábbakat és olcsóbbakat is, mert sokat és gyakran használom őket, de ez a top3-ban van jelenleg. Csak lekaptam a polcról múltkor, mert hirtelen kellett valami, és a fodrászkellékes már nem volt nyitva (amúgy legtöbbször Kallost használok), de alig vártam, hogy minden más elfogyjon otthon, miután kipróbáltam, hogy újravehessem.
Puha, fényes, könnyen kifésülhető lett a hajam utána, nem nehezítette el és isteni az illata, ami 1-2 napig meg is marad. Egy hajszálnyit mintha gyorsabban zsírosodna tőle a hajam, de annyira szép az eredmény, hogy ha 2x olyan zsíros lenne tőle a hajam, akkor is elégedett lennék. Külön pluszpont, hogy szilikonmentes, és még így is nagyon jó, mert általában a hajam nincs elájulva a szilikonmentes cuccoktól.
Mint minden balzsam, hajpakolás nálam, ez is gyorsan fogy, de ezért az árért nem ügy. Abszolút ajánlom.

Balea Professional Beautiful Long Balzsam

Balea Professional Beautiful Long Balzsam
2016. október 5.

Nem kifejezetten kiemelkedő termék, de ár/érték arányban simán megvan 4 csillag. Puha, könnyen kifésülhető hajat eredményez, de a WOW hatás elmarad.
Az illata egy kicsit fura, mert számomra elég férfiasnak tűnik, és sajnos hajmosás után egy-két nappal is érezhető.
Nálam nagyon gyorsan is fogyott, de egypróbát mindenképpen megér!

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo
2015. július 31.

Csak alkalmanként, húzósabb napok előtt használom, de eddig még egyszer sem csalódtam benne. Hatékonynak bizonyult a legnagyobb melegben és a stresszes időszakokban is, semmi kellemetlen testszag vagy csöpögős izzadás. Nagyon elégedett vagyok vele.