eper.288

Regisztráció dátuma: 2011. január 5.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. január 5.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Aesthetic Dermal Day Intensive Repair Serum

Aesthetic Dermal Day Intensive Repair Serum
2016. november 18.

Én még csak 2 napja használom, ezért túl mélyreható véleménnyel nem szolgálhatok, azonban, ami nagy szó nem pattogtam ki tőle, nincs illata (multivitamin szaga van - amolyan gyógyszertári szaghoz hasonlít leginkább), tökéletesen felszívódik, zsírnyomot nem hagy maga után, azonnal rá lehet sminkelni, én jelenleg nappali krém alá használom reggel és eset is. Ha már eltelt 28 nap, updatelek! :)

Neogence C-Vitaminos Bőrvilágosító Fátyolmaszk

Neogence C-Vitaminos Bőrvilágosító Fátyolmaszk
2016. november 4.

Én 1x használtam, szintén Facebook-os nyeremény volt, nekem kb semmit sem tett az arcommal, úh sajnos, nem tudok róla ódákat zengeni. Az én bőröm kombinált és 40 éves vagyok. Nem venném meg. Apropó: hogyan lehet a fátyolmaszkokat újra használni, én úgy tudtam, h egyszer használatosak?

Jeunesse Instantly Ageless

Jeunesse Instantly Ageless
2015. szeptember 11.

Azonnal vennem kellett, hogy kipróbáljam, alig vártam, h megérkezzen a postával, de sajnos, nem vált be. Az ödémát egy ici-picikét csökkenti, de a fekete karikákra abszolúte nem hat, sőt, a szemkörnyéket nagyon szárítja. Nem ajánlom senkinek, pláne, hogy vegyen, ugyanis, ha ki akarod próbálni, akkor elmész egy bemutatóra és ott ki tudod ingyen próbálni. Én meg balek módjára vettem egy fiútól 1500,-Ft-ért. :( Szóval, aki esetleg nagy kiszerelésen gondolkodik, az ne tegye, nagyon sok benne a vízelvonó anyag, ezért tudja esetleg felkapni az ödémát, de ennek ára van, a szem érzékeny, vékony bőrét extrém módon szárítja.

7 ÖSSZETEVŐ

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van.Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.

Sodium Anisate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen