eperpenesz

Regisztráció dátuma: 2014. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher- Korpásodás Elleni Sampon

Yves Rocher- Korpásodás Elleni Sampon
2017. május 21.

Amióta az eszemet tudom, küzdök a korpás fejbőrömmel.A fejbőrömre tapadó, nagy, zsíros korpám van, ami nagyon makacs és keményen meg tudja keseríteni az életemet.Kipróbáltam már Nizoralt, T-Gelt, Dermipsort, a legdrágább bio, mindenmentes samponokat...egy szó,mint száz nagyon hosszú listát tudnék ide írni.Eddig ez az egyetlen termék, ami bevált.Elhagyásával azonnal visszajön a korpa.Amikor ezt a sampont használom, újra érzem azt,amit a normális emberek, hogy egészséges,szép, tiszta a fejbőröm és lélegzik.Most vettem meg kb. a hatodik dobozt.Csak hálálkodni tudok ennek a terméknek a létezéséért és remélem sosem szűnik meg.Maximális pontot érdemel!

Naturland Kénes Krémsampon

Naturland Kénes Krémsampon
2015. július 17.

Úgy gondoltam, leírom a véleményemet, hogy ezzel is segítsek azoknak, akik hasonló gondokkal küzdenek, mint én.Sok éve, kb. tinikorom óta szenvedek a korpás hajjal. Hatalmas, dús hajkoronám van, látszatra egészséges is, de a fejbőröm, az borzasztó. A tarkómon,a füleim mögött és homlokom felett tapadós, nagy korpadarabok találhatóak, amit állandóan vakartam és persze ki is sebesedett.A neten olvastam, hogy a kénes sampont ajánlják a szakemberek és szalicilsavas hajszeszt. Hajszesz volt itthon, kénsamponból meg ezt vásároltam,mert láttam,hogy nincs benne fölösleges összetevő.Hát bevált. :) Végre valami! Annyi mindent kipróbáltam már, hogy elmondani sem tudom, a természetgyógyászathoz is fordultam már, szedtem csodaszereket, candida diéta, de semmi. Krémes az állaga, könnyen felvihető, sajnos a szaga az valóban nem kellemes, de végre nem rettegek attól, hogy mikor fittyen ki egy bőrdarab a hajamon. Balzsamot és hajápolót mindig használok, szóval nekem ez nem probléma. :) Remélem másnak is sikerül megtalálnia benne a csodaszert!

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2014. április 20.

Ár érték arányban számomra a legjobb választás.Sok ajakápolót kipróbáltam már, de eddig ez a legjobb.
Imádom az illatát, vettem már organic kakaóvajat, s ugyanilyen illata volt, puhán olvad az ajkaimra, érzem, hogy nincs feltunningolva mesterséges anyagokkal. Az ajkaim azóta nem száradnak, óv az időjárási viszontagságokkal szemben. Csak ajánlani tudom! :)