epres joghurt

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

NYC Smooth Skin Púder

NYC Smooth Skin Púder
2013. április 24.

Nagyon siettem, mikor vettem, pedig iszonyú kíváncsi voltam rá az itt olvasottak és persze a kedvező ára miatt. Itthon jött a hideg zuhany, mikor kibontottam, ugyanis sikerült a legvilágosabb árnyalatot megvásárolnom a nagy sietségben...
Úgyhogy EveE-hez hasonlóan eladnám! Ha érdekel, írj: epres.joghurt@outlook.hu!

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2012. december 21.

Alapozóra és púderre sem költök soha többet 1000 Ft-nál. De gondoltam a sok pozitív kritika hatására és ha már karácsony van, meglepem magam ezzel a púderrel. Nagyon sokat vártam tőle. De sajnos már az első benyomás rossz volt.
-A transculent árnyalat jó szokott lenni, ez viszont elég sötétnek tűnt. Nem voltam megelégedve a színével az arcomon sem. (a barátnőmet is odahívtam, hogy segítsen eldönteni, melyik a legvilágosabb szín, ő is erre szavazott. Lehet, hogy tévedtünk.)
-A homlokom mindig is problémás volt, elég pattanásos szokott lenni, de hála az égnek nyár eleje óta kímélnek a pattik. Viszont most, az első nap, mikor viseltem a púdert, furcsa feszítő érzést éreztem a homlokomon. Hát másnapra akkora dudor lett rajt, hogy ilyet még sosem láttam. Én hülye persze úgy gondoltam, biztosan nem a púder miatt van. Második esélyt adva neki, másnap is ezt használtam. Akkor pedig az arcomon (ahol évek óta nem pattanásosodom) lett egy pattanásom a nap végére :/ Hozzá kell tennem, nem viseltem egész nap, ahogy hazaértem a suliból lemostam, ahogy mindig teszem.
-Lehet, hogy az orrommal van a baj, de a szaga sem tetszik. Bántja az orromat.
Szerettem volna szeretni ezt a púdert, de azt hiszem egy időre félreteszem.

Avon Jet Femme Kölni

Avon Jet Femme Kölni
2012. június 24.

Szeretem ezt az illatot. Illik hozzám, ráadásul tartós (és mamámnak is ez a kedvence. Mindig mondja, mikor megpuszil és ilyen parfüm van rajtam :))