Era88

Regisztráció dátuma: 2018. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Calvin Klein Obsession Night for Woman EDP

Calvin Klein Obsession Night for Woman EDP
2018. március 2.

Évekkel ezelőtt kaptam belőle egy kicsike mintát. Már akkor is tetszett, kellemesnek találtam, de nem igazán éreztem magaménak. Kb egy hónapja ismét utamba ejtette a sors, és annyira magával ragadott az illata, hogy beruháztam egy üvegre. Azóta nagyon sokan megdícsérik rajtam, kérdezik mi ez az illat, egyik kolléganőm azt mondta, hogy szó szerint húzom magam után az illatfelhőt, :D de nem tolakodóan, nagyon kellemes. Ezen felbuzdulva kérte, hogy hadd próbálja már ki. Érdekes módon a saját bőrén már nem annyira tetszett neki, és nem is volt tartós.
Az értékelésnél természetesen a saját tapasztalatom dominál, tehát maximálisan elégedett vagyok vele. :)

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2018. március 2.

Imádom az illatát! Akármikor beleszagolok, olyan jó érzés tölt el, már indulnék is a strandra. :D Én nem csak nyáron veszem, pl szoli után is nagyon jól esik ezzel zuhizni és érezni a bőrömön. :)
Az ára is szuper, újra és újra újravevős. :)

Dr. Kelen Solissimo Maxx 3x Bronzer

Dr. Kelen Solissimo Maxx 3x Bronzer
2018. március 2.

Drogériában csaptam le rá 180 Ft-ért, gondoltam egy próbát megér, már csak a márka miatt is.
Több szolikrémet próbáltam már, most erre esett a választás. A garantált maximális barnaság nálam nagyon bejött! :) A szokásos 10percem + ez a krém olyan hatást váltott ki, amire másnap többen is rákérdeztek. Biztos, hogy újraveszem, sőt ha találok nagyobb kiszerelést belőle, akkor inkább azt. :)
Az illata tipikus szolikrémes, párom szerint büdös :D de engem nem zavar, az ajánlott hatóidő eltelte után úgyis zuhi. :)