Erica

Regisztráció dátuma: 2015. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 28.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2018. december 31.

Rajtam a legtöbbet dicsért parfümöm. Nyáron szeretem használni. Édes, krémes, tejes, semmi hal vagy ilyesmi. Nem szoktam spórolni vele. 4-5 fújás. Tartóssága kiváló, a reggeli fújást este is érzem. Szillázsa eleinte jó, de később bőrközelivé válik. A megosztó vélemények alapján egyértelműen bőrkémia függő. Rajtam szerencsére nagyon jól működik. Nyáron csak ezt használom és imádom. Kedvenc. 5 *.

Montale Mango Manga

Montale Mango Manga
2016. október 17.

Kifújáskor engem is rágógumira emlékeztet, de a Nerolis fiú azt mondta, hogy az egy másik parfüm, a Mukhallat. Ez mangó illatú. Nekem akkor is rágó és tetszik. Sajnos csak 5 percig, utána eltűnik és marad egy kellemes, de semmi extra édes, vaníliás illat. Rajtam nem tartós és hatósugara sem hozza a Montale-tól megszokottat.

Thierry Mugler Angel EDP

Thierry Mugler Angel EDP
2016. szeptember 23.

A megjelenésekor egy női magazinban (külföldi) volt belőle minta. Egyből kipróbáltam, tetszett, akkor nagyon újnak, egyedinek, különlegesnek tűnt, nem éreztem még ennyire édes parfümöt. Aztán teljesen megfeledkeztem róla, mígnem kb. 10 év elteltével egy ismerősömön isteni finom illatot éreztem. Természetesen megkérdeztem mit használ? És igen, ő volt az! Azóta állandó tagja parfümjeimnek. Sokáig csak ezt használtam, viszont mostanság ritkán nyúlok utána. (Annyi jó parfüm van!), de mikor elfogy mindig újraveszem. Nem véletlen, hogy 25 éve és még mindig bestseller, és még mindig gyártják. Mugler úr tud valamit!