Eriii

Regisztráció dátuma: 2016. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tom Ford Noir Pour Femme EDP

Tom Ford Noir Pour Femme EDP
2020. július 9.

Rajtam villantott egy kis mentolos cukorkát, aztán ez medvecukorrá szelidült, hátulról megtámogatja egy kis vanília fagyi és kakaó. Eddig bejön!

Estée Lauder Youth Dew

Estée Lauder Youth Dew
2020. július 9.

Nagyon szerettem volna, ha tudunk együtt működni, eddig ez nem sikerült. Förtelmes volt rajtam, sok másik társával együtt. Na de most! Csak ámulva, álmodozva szaglászom és ez a kép tárul elém: Kint hideg van, szakad a hó, a macskakövek csúsznak. A szűk utcákon nem jár senki. Már sötétedik. Elhaladok egy kis ház ablaka előtt és benézek. Bent meleg, sárga fényű lámpa ég. Vacsorához készülődik a család. Zserbó sül és friss, ropogós kenyér. Az illatuk keveredik a levegőben. Édes vörösbort bontanak. A tűzre kissé nyirkos, mohás fát dobnak. Füstöl és a szikrák pattogva szóródnak szét. Halk zene szól, de alig lehet hallani a vidám nevetéstől. Nyugalom és melegség árad és én azt kívánom, bárcsak én is így ünnepelhetnék idén!

Women'Secret Eau My Secret

Women'Secret Eau My Secret
2020. június 23.

Nem adok 5*-ot, mert sajnos ritkán tudom használni, annyira brutál, hogy csak nagyon hidegben vagyok képes elviselni, különben fejfájdító. Már pár éve megvan, attól félek, hogy ott fog megromlani a polcon. Nagyon nagynak találom a kiszerelését, púderes, meleg illatfelhő. Nekem ebből 10ml elég lett volna 2 évre. A történetünk a következő: karácsony előtti akciók voltak, ezért bementem a rossmannba, hátha vár rám valami érdekes. Elfogytak a kis lapocskák, ezért ezt a csuklómra fújtam. Nem tetszett egyik sem, ezért végigsétáltam a plázán és kimentem az utcára. Mindenhol árusok voltak körben és ünnepi zenék szóltak. Hideg szél fújt, az ég szürke volt, mintha már készülődne a hóesés. És akkor megéreztem valami isteni finom illatot, mintha egy karácsonyi filmben lennék, elrepített magával. Úgy éreztem magam, mintha én lennék a főszereplő, elegáns nő, bundában, gyöngysorral, kistáskával, loknis hajjal, vörös rúzzsal egy amerikai filmből. :D És igen, én illatoztam így, csodás volt. Lehet, hogy rátett a hangulat, az árusok és a zene is erre az élményre bőven, de azonnal visszafordultam és jött velem haza. A második élmény már nagyon orrbavágó volt, bent a meleg házban, ezért félretettem és csak nagyon ritkán kap szerepet szegény, de akkor mindig elvarázsol. :(