Erika_21

Regisztráció dátuma: 2012. június 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)
2013. május 31.

Jó ideig megfosztottam magam a szárazsampon nyújtotta kényelemtől. Blogokon olvasgatva feltűnt a sok elégedett vélemény, gondoltam kipróbálom. A szokásos heti 4 hajmosásomat simán kitolom vele, 1-1 napot nyerni lehet a segítségével. Az illata meg egyszerűen szuper, úgyhogy a szagokkal is elbánik. Sima vagy enyhén nedves törölközővel szoktam áttörölni utána a hajam, de a fésűs vagy hajszárítós eltávolítás is remekül működik. Ajánlom!

Nivea Gloss Wonder Balm Szájfény

Nivea Gloss Wonder Balm Szájfény
2013. március 30.

Múlt héten akadtam rá a Rossmannban 400 forintért. Nálunk 2 árnyalat volt, a Cherry és a Berry, a Cherry mellett döntöttem. Tényleg nagyon intenzív egy szájfényhez képest, de nekem igazán tetszik, mélyvörös. Kicsit nehéz precízen felkenni a tubusból, tükör nélkül meg se próbálom, de úgy gondolom, hogy ennyi pénzt mindenképpen megér, én ajánlom.

Oriflame Amazonia For Her EDT

Oriflame Amazonia For Her EDT
2013. március 25.

Én már a második üveggel használom. Tavaszi/nyári illatnak mondanám (bár ez engem nem akadályozott meg abban, hogy egész télen ezzel fújkáljam magam :)). Nem édes, émelyítő, tolakodó, hanem nagyon friss, én is "zöld" illatnak mondanám, nagyon szeretem.