erika11

Regisztráció dátuma: 2014. március 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Odaban Izzadásgátló

Odaban Izzadásgátló
2014. március 17.

Már huzamosabb ideje erősen izzadok. Verjtékezem a kezeimen, lábaimon és a hónalj tájékán is. Kisebb megerőltetés során és hőségben pedig az egész testemen izzadok. Mindig melegem van az évszaktól függetlenül. Kétségbeesetten kerestem egy olyan megoldást, mely megszünteti az állandó kínos pillanatokat. Miután számos terméket kipróbáltam, amik sajnos nem segítettek, egy ismerősöm az Odabant ajánlotta. Én az Odabant már három éve használom és vettem már pár Sprayt (30 ml) 4600 Ft/db. A termékek alkalmazása egyszerű, az eredményesség érdekében azonban rendszeresen és célzottan érdemes használni. Az antitranszpiránst este lefekvés előtt a száraz hónaljon alkalmazzák. Már az első alkalmazás után csökkent az izzadságom temelése, két hét után pedig már nem volt izzadságfolt a ruhámon. Ellenben az általam eddig próbált termékekkel, az Odabantól nem volt irritált a bőröm. Amióta az Odabant használom nem csak hogy megszabadultam az izzadságfoltoktól és a kínos szituációktól, de ami még fontosabb, hogy jól érzem magam a bőrömben, így az Odaban termékeit csak ajánlani tudom.