ErikaLilien

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

VAPE Derm Herbal Csípés Utáni Bőrnyugtató Stift

VAPE Derm Herbal Csípés Utáni Bőrnyugtató Stift
2019. június 16.

Ez valami csodaszer! Mindenkinek ajánlgatom is magam körül! Szúnyogcsípésre jobb mint a fenistil, bár nem 100%-os ez sem, van amikor nem akar segíteni ez sem! Viszont próbáltuk már darázscsípésre is, olyanra ami annyira fájt hogy lüktetett még a csontom is(az ujjamat csípte meg, a hajlatnál) kevesebb mint 1perc alatt elmúlt a fájdalom teljesen, és a csípés helye is nagyon hamar javult tőle! Csalán csípésre ugyanilyen hatásos! A gyerekeim és én is imádjuk, mindenkinek van a táskájában ha elmegyünk itthonról! Tényleg mindenféle csípésre jó!

Sundance Napozó Lotion Kókusz Illattal SPF30

Sundance Napozó Lotion Kókusz Illattal SPF30
2019. április 10.

Ennek valami eszméletlen finom illata van! Eddig a fújos napozószereket használtam a dm-ből, de most úgy gondoltam kipróbálok egy krémet is, mivel a fújósat is el kell kenni, így kb felesleges a drágább!Nagyon jó állaga van, ennek a lotionnak, könnyű eloszlatni, és nagyon gyorsan beszívódik!A karomra kentem próbaképp, és úgy beszívódott, mintha semmit nem kentem volna rá! Az illata miatt viszont folyton szagolgatom!IMÁDOM!!!

Schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer

Schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer
2017. május 3.

Nagyon jó fertőtlenítő! Kislányom miatt vettem, bár szerencsére nem sűrűn szerez sebet, ez mindíg segít! Soha nem csípett még semmilyen sérülést, már évek óta használjuk a kis kiszerelést! Az egész család kedvence lett! Aftára is használjuk!