ERRIIIKKKK

Regisztráció dátuma: 2018. május 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Men Deep Black Carbon Espresso Deo Spray

Nivea Men Deep Black Carbon Espresso Deo Spray
2019. augusztus 10.

Egyet értek az előttem szólóval. Manapság már nem olyan a márka férfi vonala, mint régen. A karakteres, tisztaság illatú formulák eltűntek (nekem ez olyan volt első használatra, mint két AXE keveréke), a hatékonyságuk is messze elmarad. Nem jó érzés használni, előre ráz a hideg, ha érte nyúlok.

A L’Oréal messze jobb dezodorokkal rukkólt elő, sőt, az XXL-es golyó után nagyon bizar és kényelmetlen ezt használni. (Miért is ne, a sietős napokra sprayt, estére a golyós változatot hoztam el.)

L'Oréal Paris Men Expert Shirt Protect Deo Roll-On

L'Oréal Paris Men Expert Shirt Protect Deo Roll-On
2019. június 11.

A termékcsalád több tagját elhasználva (jelenleg nincsenek feltöltve, de a kék és a fekete) bizalommal benevezek rá is. Megbízható védelmet adnak és a fentebb említett változatok sem ülnek ki a textíliákra. Ez jól sikerült a L’Oréalnak.

Splat Biocalcium fogkrém

Splat Biocalcium fogkrém
2019. március 9.

Hú, nem is tudom mikor használtam. Még akkor vettem amikor a DM-ben lehetett kapni a márkát, s nagyon megszerettem. Nemrég a fogpatikawebshop.hu-n láttam meg ahonnan a Curaproxot is rendeltem. Mielőtt hazatérek Angliából már rendelek is tőlük, hogy legyen mire hazaérek, mert minőségi fogkrém jó áron.