Adás-vétel értékelések, amikben a12smuk részt vett

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

2018. október 14.
Lunalaluna

Rugalmas, kedves eladó. Nagyon gyorsan válaszolt, az adás-vétel zökkenőmentesen zajlott.

Givenchy Extravagance D`Amarige

2018. szeptember 13.
mariann33

Adél igazán rugalmas partner:) <br/>Szeretném megköszönni a rendkívüli türelmet,ugyanakkor a villámgyorsaságot is,és hogy ilyen korrekt áron tudtam utánpótlást venni az egyik nagy kedvencemből! <br/>A parfüm tökéletes,nagyon köszönöm! <br/>Adélt szívből ajánlom,megbízható,korrekt és kedves krémmániás🌼!

Guerlain Mon Guerlain EDT

2018. október 4.
ami2015

Minden rendben ment. Köszönöm szépen! :)

Tom Ford Tobacco Vanille EDP

2018. szeptember 25.
Piri11

Adéllal ez már a sokadik bizniszünk volt. Tökéletes, kedves, türelmes, csodálatos parfümmel. Szóval Adél tökéletes eladó :) Millió csillagocska és puszi érte!

Michael Kors Wonderlust EDP

2018. szeptember 21.
balogh.andrea

Hát persze, hogy megint minden a legnagyobb rendben volt, Adél egy tündér - nagyon szépen köszönöm!! :)

Guerlain Mon Guerlain

2018. szeptember 18.
nita358

Én is jó szívvel tudom ajánlani Adélt mindenkinek. <br/>Nagyon kedves,gyors,megbízható eladó,nagyon elégedett voltam a tőle vásárolt termékkel,sőt még ajándék termékmintákat is küldött,aminek nagyon örültem. <br/>Remélem lesz alkalmam még máskor is tőle vásárolni :) <br/>

Alaïa Blanche EDP

2018. augusztus 29.
balogh.andrea

Adél nagyon kedves, gyors és rugalmas eladó - szívből ajánlom! :) Én pedig köszönöm szépen ezt a kis szépséget a gyűjteményembe! ;) :)

Narciso Rodriguez Narciso EDP

2018. szeptember 8.
galagonyanya

Csodaszép kis kincs egy fantasztikus krémmániástól:) Villámgyorsan, szuperbiztosan becsomagolva, ajándékkal. Miért nem lehet öt csillagnál többet adni...?

Chanel Chance Eau Tendre EDT

2018. szeptember 2.
Wednesday

Kedves, gyors, pontos eladó. <br/>Két termékmintával is meglepett.

Thierry Mugler Angel EDP

2018. augusztus 24.
toszkana

Kedves, gyors, kommunikatív eladó :) Kiváló, szuper termékkel. A csomagolás atombiztos volt. Köszönöm, hogy megvásárolhattam a kedvenc parfümömet ilyen szuper áron :) Adélt mindenkinek szívből ajánlom !!!!!! <br/>

8db-os arc- es testapolasi szett

2019. december 13.
emeseee6

Szupergyors,kedves ,megbízható vevő! Köszönöm!

Bottega Veneta EDP 35 ml

2019. november 18.
Timi27

Minden nagyon szuper volt, rendben ment:) Adél nagyon aranyos, korrekt, gyors, csak ajánlani tudom, és remélem még találkozunk :)

Parfums de Marly Herod

2019. október 25.
magyaredina

Nagyon szépen köszönöm a vásárlást, minden rendben ment!

AJÁNDÉK! Guerlain Lui EDP

2019. október 4.
galagonyanya

Végtelenül kedves, gyors vásárló, kívánok sok örömet ehhez az illathoz! :)

Alpha-H Liquid Gold

2019. szeptember 4.
PotterAlexa

Gyors, megbízható partner :)

Ajándék vásárlás mellé 😊 Biobaza Sun száraz napozóolaj

2019. október 18.
karaibrahimgil

Adél kedves, gyors és megbízható krémmániás. Örülök, hogy cserepartnerként is "találkoztunk".

Hermes Le Jardin De Monsieur Li

2019. október 18.
karaibrahimgil

Adéllal ez volt az eddigi második, és remélem, nem utolsó üzletünk. Köszönöm a cserét!

2800 Ft+ foxpost Adam Levine for Women 100ml

2019. szeptember 25.
Torpece

Megbízható, kedves vásárló, ajánlom!

Parfums Balint Balifleur EDP

2019. szeptember 6.
stodra

Gyors, pontos, megbízható partner, szeretettel ajánlom őt!🙂👍

Gabriella Chieffo Lye EDP

2019. szeptember 13.
GNóri

Minden rendben és gyorsan ment, köszönöm a rugalmasságod!:)