Adás-vétel értékelések, amikben a12smuk részt vett

Tom Ford Tobacco Vanille EDP

2018. április 6.
varnaim

Megbízható, gyors, korrekt partner, köszönöm szépen a lehetőséget a vásárlásra :)

Thierry Mugler Angel Étoile Des Réves

2018. március 28.
ViKimi

Csodálatos illatot kaptam, amit ezúton is nagyon köszönök Adélnak! 😍 Már nem először üzleteltünk, ezúttal is minden a legnagyobb rendben ment. Maximálisan megbízható, kommunikatív, nagyon kedves partner szuper termékekkel. Ajánlom őt másoknak is!! *****

Miller Harris Scherzo EDP

2018. március 31.
Piri11

Adél egy Tündér! Szuper kedves, szuper kommunikatív és extra gyors eladó. Nagyon szépen köszönöm :) Sok-sok csillagocska! :-)*

Tom Ford Orchid Soleil

2018. február 19.
Timmon

Tündéri, gyors és nagyon megbízható eladó. Minden tökéletesen ment most is, a parfümmel is maximálisan elégedett vagyok. Mindenkinek szívből ajánlom!+++++

Reminiscence White Tubereuse EDT

2018. január 23.
galagonyanya

Fantasztikus parfüm egy fantasztikus eladótól - nagy örömet szereztél (szokás szerint) köszönöm! :)

Thierry Mugler Alien EDP

Kedves,megbízható eladó.Szivből ajánlom!

Thierry Mugler Angel Étoile Des Réves

2017. december 15.
zsazsi1

Kedves, gyors eladó, minden a legnagyobb rendben ment és egy csodás illattal lettem gazdagabb :-)

Casamorati 1888 Lira

2017. december 13.
Lingling

Szuper termék az egyik legszuperebb eladótól!!! Köszönöm szépen az ajándékot is!!! Mindenkinek bátran ajánlom Őt!!! ****************

the Balm theManizer Sisters "the luminizers" Palette

2017. november 15.
mildo

Nagyon szuper eladó! Kedves, gyors, figyelmes. Szuper biztonságosan küldte a csomagot!! :) Minden kérdésemre rögtön válaszolt! Gyorsan ment minden, tényleg csak ajánlani tudom!! Régóta kívánságlistás volt a termék és iszonyú boldog vagyok, hogy már az enyém :) Köszönöm még egyszer!!

Bottega Veneta EDP 35 ml

2019. november 18.
Timi27

Minden nagyon szuper volt, rendben ment:) Adél nagyon aranyos, korrekt, gyors, csak ajánlani tudom, és remélem még találkozunk :)

Parfums de Marly Herod

2019. október 25.
magyaredina

Nagyon szépen köszönöm a vásárlást, minden rendben ment!

AJÁNDÉK! Guerlain Lui EDP

2019. október 4.
galagonyanya

Végtelenül kedves, gyors vásárló, kívánok sok örömet ehhez az illathoz! :)

Alpha-H Liquid Gold

2019. szeptember 4.
PotterAlexa

Gyors, megbízható partner :)

Ajándék vásárlás mellé 😊 Biobaza Sun száraz napozóolaj

2019. október 18.
karaibrahimgil

Adél kedves, gyors és megbízható krémmániás. Örülök, hogy cserepartnerként is "találkoztunk".

Hermes Le Jardin De Monsieur Li

2019. október 18.
karaibrahimgil

Adéllal ez volt az eddigi második, és remélem, nem utolsó üzletünk. Köszönöm a cserét!

2800 Ft+ foxpost Adam Levine for Women 100ml

2019. szeptember 25.
Torpece

Megbízható, kedves vásárló, ajánlom!

Parfums Balint Balifleur EDP

2019. szeptember 6.
stodra

Gyors, pontos, megbízható partner, szeretettel ajánlom őt!🙂👍

Gabriella Chieffo Lye EDP

2019. szeptember 13.
GNóri

Minden rendben és gyorsan ment, köszönöm a rugalmasságod!:)

FOGLALT- Chanel Chance Eau Fraiche EDT

2019. szeptember 16.
royne

Nagyon kedves , kommunikatív, és megbízható KM-es partner, minden teljesen renden, és zökkenőmentesen zajlott, Szeretettel ajánlom mindenkinek! :)